Südamesõber® INDUCIA® Sünergistlik toidulisand kolesteroolile (30 kapslit)

19.98 

Laost otsas

SKU: NORDINDUCIA Kategooriad: , ,

Südamesõber® INDUCIA® sisaldab 5 miljardit inimese organismile omast elusat piimahappebakterit Lactiplantibacillus plantarum INDUCIA®, vitamiine ja fermenteeritud punast riisi.

Lactiplantibacillus plantarum INDUCIA®

  • BioCC OÜ ja Tartu Ülikooli teadlaste poolt avastatud inimpäritolu piimhappebakter
  • Põhjalikult uuritud piimhappebakter, mille funktsionaalsed omadused on tõestatud kliiniliste uuringutega nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt.
  • Eesti Patent EE05799 B1: “Hüpokolestereemilist probiootilist mikroorganismi tüve Lactobacillus plantarum INDUCIA® DSM 21379 sisaldav kompositsioon kasutamiseks südame-veresoonkonnahaiguste ennetamiseks”

Foolhape, vitamiinid B6 ja B12

  • Aitavad kaasa homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele. Homotsüsteiin põhjustab veresoonte kahjustust ning on üks südame- ja veresoonkonna haiguste riskifaktoreid.

Fermenteeritud punane riis

  • Fermenteeritud punast riisi on Aasiamaades aastatuhandeid kasutatud tervise toetuseks. Tänapäeval kasutatakse seda sageli ka kolesteroolile mõeldud toidulisandites.

Ubikinoon ehk Q10

  • Inimorganismi keskne ühend energiatootmises.
L. plantarum INDUCIA® on BioCC OÜ ja Tartu Ülikooli teadlaste poolt avastatud inimpäritolu laktobatsill, kelle ohutust, funktsionaalseid omadusi ja taluvust on testitud katseklaasis, laboriloomadel ja tervetel täiskasvanud vabatahtlikel. Kliinilistes uuringutes on osalenud 500 inimest.
L. plantarum INDUCIA® töötab sünergistlikult koos toote komponentidega.
  • Igapäevaselt aitab hoida normaalset vere kolesterooli taset ning toetada seedimist. Mitte võtta koos teiste kolesteroolilangetavate ravimitega.
  • Stressirohkel perioodil aitab kaitsta organismi liigse oksüdatiivse stressi eest.
  • Nädal enne reisi ja reisi ajal vähendab toiduinfektsioonide riski ja suurendab organismi vastupanuvõimet sooleinfektsioonidele.

💊 Soovituslik annustamine: 1 kapsel ööpäevas vähemalt 4 nädalat.

👍 Sobib kasutamiseks antibiootikumravi ajal (tarvitamise vahe peab olema vähemalt 2 tundi) ja selle järgselt seedemikrobioota taastamiseks. Sel juhul kasutada vähemalt 4 nädalat.

🌿 Sobib kasutamiseks ka veganitele.

🌡 Säilitada toatemperatuuril originaalpakendis kaitstult niiskuse eest.

Tähelepanu! Mitte ületada päevast soovitatavat kogust. Ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili.

Ei ole tarbimiseks rasedatele või imetavatele naistele, alla 18aastastele lastele ja üle 70aastastele täiskasvanutele. Kui teil tekib selle toote tarbimise ajal terviseprobleeme, pöörduge arsti poole. Mitte tarbida, kui võtate kolesterooli vähendavaid ravimeid.
Mitte tarbida, kui tarbite juba muid punast fermenteeritud riisi sisaldavaid tooteid.

Netokogus: 13,5 g.

Ühes pakis on 30 kapslit, mille sisu võib segada ka piimatoodete sisse.

Koostisosad: piimhappebakter Lactiplantibacillus plantarum INDUCIA®, fermenteeritud punane riis (Monascus purpureus), Q10 (ubikinoon), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin), foolhape (pteroüülmonoglutamiinhape), paakumisvastane aine mikrokristalne tselluloos, kapslikestas emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos (E464), stabilisaator gellaankummi.

Be the first to review “Südamesõber® INDUCIA® Sünergistlik toidulisand kolesteroolile (30 kapslit)”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Südamesõber® INDUCIA® Sünergistlik toidulisand kolesteroolile (30 kapslit)

19.98