Salvei tõrvik ca 15cm

6.00 

Laos on ainult 2

SKU: SALVEI Kategooriad: , ,

Usutakse, et salvei suits tervendab, kaitseb ja puhastab vaimu, hinge ja emotsionaalset keha. Spirituaalses kontekstis saab salveitõrvikuga puhastada energeetiliselt:
-iseennast (aura, energiakeskused);
-oma kodu ja ümbrust;
-väeesemeid (kristalle jms).

Pärit Türgist

  • Pärimuste kohaselt seob salvei põlemisel tekkiv suits endaga negatiivse energia ning hajudes kannab ta selle energia endaga ühes.
  • Salvei suits muudab õhu ioonide koostist, seetõttu tajudki sageli peale viiruki põletamist, et õhk ruumis on justkui puhtam ning Sul on ka endal kergem olla.
  • Nagu alati enne puhastusprotsessi tasuke enne tõrviku süütamist keskenduda taotlusele – mis eesmärgiga Sa tegutsema hakkad.

Kui salvei süütamisel tekib tõrviku otsa leek, puhu see ära kuni tõrvik jääb kergelt ja ühtlaselt suitsema. Suits on see, mis puhastab ja lahustab negatiivsust, mitte leek.
Sageli tuleb ühe puhastusrituaali käigus salveid korduvalt süüdata.

  • Olles salvei tõrviku süütanud ning jätnud suitsema, tuleks eestkätt puhastada iseennast:
  • Kõige parem on seda teha tõrvikuga enda ümber õrnalt ja aeglaselt viibutades.
  • Alusta alati jalgadest ning liigu ülespoole.
  • Seejärel üle pea ning ringitades ümber enda.
  • Kui lõpetad, aseta tõrvik põlenud otsaga allapoole tulekindlasse anumasse (rituaalselt sobivad hästi ka pärlikarbid ning soola või liivaga täidetud anumad).
  • Seejärel võid lasta oma meelel rännata sinna, kuhu salvei Sind parasjagu viib.

Erinevates ruumides tõrvikuga ringi liikudes võid märgata, et jääd mingitesse kohtadesse kauemaks, kui teistesse. Need on tavaliselt kohad, kus on energia kõige seisvam ja raskem. Kindlasti ei tasuks Sul kiirustada ning hea oleks liikuda just sellise tempoga ning peatuda täpselt nii kauaks, kui seda ise õigeks pead. Salvei peaks põlema umbes tund aega, et tema mõju maksimaalselt tuntav oleks.

Tõrvikuga ringi liikudes oleks hea erilist tähelepanu pöörata akendele, ustele ja teistele avaustele. Salvei suitsu ei ole hea otseselt sisse hingata, seetõttu hoia tõrvik oma näost eemal. Kui Sa tunned, et ei soovi salveiga mööda oma kodu või tööruume kõndida, võid selle asetada ka tulekindlale alusele või hoidjasse ning lasta tal seal suitseda (vajadusel süüdata tõrvik uuesti).

Sageli soovitatakse salveid põletada iga uue nädala alguses, et vabaneda vanast ning teha ruumi uuele. Salveiga võib ennast ja ruume puhastada ka näiteks hooaegade vahetumisel või talvisel ja suvisel pööripäeval.

Puhastusrituaali ajal oleks hea hoida vähemalt üks aken või uks avatuna, et õhk ringlema pääseks.

Salvei on maskuliinse energiaga, mistõttu võib seda tasakaalustada puhastusprotsessi lõppemisel mõne muu viiruki süütamisega.

Loe lisa meie blogis, kuidas kodu energeetiliselt puhastada

Be the first to review “Salvei tõrvik ca 15cm”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Salvei tõrvik ca 15cm

6.00 

Lisa korvi