NaturGut pesupähklikoored 500g

14.34 

Laos

Puuvillases kotis

Komplektis on ka väike pesukott, mille sisse pesupähklid pesu ajaks pannakse. 1 kg piisab keskmiselt pooleks aastaks 4-liikmelise pere puhul.

Päritolu: Pesupähklikoored on pärit Indiast. Pesupähkli puu ametlik nimi on Jaapani seebipuu (Sapindus mukorosse). Kasutatakse puu otsas kasvavate viljade seemet, ehk siis seemne koori.

Tegemist on bioloogilise pesuvahendiga pesumasinale. Õrn ja pehme pesudele. Sobib allergikutele. Hoiab värvid erksana. On toodetud taastuvast toorainest ja teda kulub vähe. Sobib nii valge kui ka värvilise pesu jaoks. Peseb temperatuuridel 30-90C. Sobib ka villa ja siidi pesuks. Koores sisalduv saponiin toimib seebina. Pestes pesupähklitega, ei vaja te tavatingimustes pesupehmendajat. Pesupähkleid ei pea enne loputamist pesumasinast eemaldama, sest loputamine toimub külma veega ja siis pähklid ei pese.

Kuidas valmistada pesupähklilahust: 3-6 pesupähklit keeta 500ml vees paar minutit ja lasta siis tõmmata. Lahuse kangus sõltub pähklite arvust. Seda lahust saab kasutada üldpuhastusainena, šampoonina (eriti kõõma puhul väga hea), nõudepesuks, kodulooma pesuks või taimedel putukatõrjeks (pähklis sisalduv saponiin on putukaid tõrjuv). Parema tulemuse saab, kui pähklid enne kasutamist purustada.

Ühikuhind: 25,98 EUR/kg

Be the first to review “NaturGut pesupähklikoored 500g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

NaturGut pesupähklikoored 500g

14.34 

Lisa korvi