Rafineerimata naturaalne kivisool 1g

0.05 

Laos

Väike rebitav paberist pakike

Mugav kaasa võtta restorani, reisile, et alati oleks tervislik rafineerimata sool käepärast. Samuti saab hästi kasutada ninaloputamise kannuga.

—————–

Kivisool pärineb ca 220 milj. aasta eest kuivanud ürgmerest Himaalajast. Maakoore liikumistega sattus ta sügavale pinnase alla ning on kaitstud keskkonna mõjude eest. Sool kaevatakse välja, purustatakse mehhaaniliselt ja jahvatatakse. Kivisoola ei lahustata vees, ei aurutata ega rafineerita. Kivisool koosneb 84 keemilisest elemendist, mis on ka Maa ning inimese organismi koostisosad.

Kivisool aitab lahustada vanasid mõtte- ja käitumismustreid ning toetab alateadlike mehhanismide muutmist teadlike käitumistega. Tõstab tuju ja parandab meeleolu melanhoolia ja depressiooni puhul.

Natuke soola keelele aitab nõrkuse- ja minestushoogude ületamiseks. Soolavannid leevendavad nahahaiguseid parandavad naha vereringet, ärgitavad ainevahetust ja harmoniseerivad vegetatiivset närvisüsteemi, mis juhib siseorganeid. Soolarikas õhk on paljudel puhkudel head nahale ja ravivad hingamisteid.

Tavalisel lauasoolal pole loodusliku kivisoolaga mitte midagi ühist. Lauasool on tööstuse jaoks rafineerimiseprotsessi jääk. Seda kasutatakse toiduainetööstuses säilitusainena. Ainult 5% sellest jõuab poelettidele meile tuntud lauasoola nime all. Rafineeritud lauasoola töödeldakse erinevate keemiliste ainetega, et saavutada võimalikult puhas naatriumkloriid. Samas taunivad paljud toitumisteadlased anorgaanilise joodi lisamist lauasoolale, mis on nende arvates tervisele lausa skandaalne.

Be the first to review “Rafineerimata naturaalne kivisool 1g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Rafineerimata naturaalne kivisool 1g

0.05 

Lisa korvi