Natracare aplikaatoriga tampoonid Regular 16tk

6.62 

Laos on ainult 2

SKU: NAT8002 Kategooriad: , ,

Kloorivabalt pleegitatud 100% mahepuuvillast tampoonid on täielikult biolagunevad ning ei tekita toksilise šoki sündroomi.

Ühikuhind 0.34 €/tk

—————

Milleks loomulikud tooted? Natracare hügieenitooted naistele loodi 1989. aastal Susie Hewsoni poolt. Arvestades dioksiinisisaldusega pleegitusaineid, kunstsiidi kasutamist tampoonide valmistamisel, üleliigseid pestitsiide (putuka- ja umbrohutõrjeained), mida kasutatakse puuvilla kasvatusel ja kilet ning imamisgeele, mida naised ja keskkond on pidanud taluma juba pikka aega, otsustas Natracare leida inim- ja keskkonnasõbralikuma lahenduse.

Naised kogu maailmas usaldavad just Natracare’i tooteid, kuna need on valmistaud orgaanilisest puuvillast, ilma kloorita pleegitatud, ilma kunstsiidita ja on vabad muudest tehismaterjalidest. Loomulikult pole Natracare’i toodetele lisatud lõhna- ega säilitusaineid. Kõik tooted on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest.

Natracare’i hügieenitooted ei tekita toksilise šoki sündroomi. Natracare on mõeldud naistele, kellel esinevad nahaallergiad ja ärritused, intiimpiirkonna valud või sügelus. Eriti sobib Natracare naistele, kes tunnevad end menstruatsiooni ajal halvasti või ebamugavalt. Paljud naistearstid soovitavad sellisel juhul vältida sünteetilisi ja kahjulikke kemikaale täis tavatooteid ning kasutada loomulikumaid tooteid.

Natracare tampoonid ja niisked rätid on valmistatud ökopuuvillast. Natracare sidemed ei sisalda imamisgeele ega sünteetilisi aineid, mis nahaga kokkupuutel tekitaksid ärritust.

Natracare tooteid kasutades võite olla kindel, et need on: pleegitatud kloorivabalt, plastikuvabad, imamisgeelideta, vabad ärritavatest, karmidest ja sünteetilistest kemikaalidest, vabad lõhna- ja säilitusainetest, tehtud taimsetest koostisosadest (nt ökopuuvill,) allergiavabad ja ei tekita toksilise šoki sündroomi. Tänapäevastele nõudmistele vastavad, bioloogiliselt lagunevad ja 95% komposteeruvad.

Lisainfot saab Natracare lehelt.

Be the first to review “Natracare aplikaatoriga tampoonid Regular 16tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Natracare aplikaatoriga tampoonid Regular 16tk

6.62 

Lisa korvi