Moltex Pure&Nature Junior mähkmed (11-25kg) 25tk

13.98 

Laos

SKU: MOL155661 Kategooriad: ,

Keskkonna- ja nahasõbralik ühekordne mähe. suurusele 11-25kg, 25 mähet pakis.

Kastis 5 pakki. Ühikuhind: 0.44 EUR/mähe

——————–

Esimene ökomähe maailmas: 45% taastuvast toorainest, keskkonnasõbralikust tootmisest, 100% kloorivaba. Tselluloos pärit FSC sertifikaadiga taastuvast metsandusest.

Moltex mähkmeid testitakse regulaarselt sõltumatute instituutide poolt ja kogu toodang valmistatakse Saksamaal range kontrolli all.

Moltex mähkmes kasutatav tselluloos on FSC sertifikaadiga
Tselluloos on tooraine, mis on keskkonnasõbralikum, kui paljud teised toorained mähkme sees. Mahepõllunduse sertifikaat põllunduses vastab FSC sertifikaadile metsanduses. Tooted, millel on FSC sertifikaat, pärinevad metsandusest, kus arvestatakse sotsiaalseid, majanduslikke ja ökoloogilisi vajadusi. FSC standardid on rahvusvaheliselt tunnustatud kui kõige kõrgemad  metsanduse sotsiaalsed ja ökoloogilised standardid. FSC kaitseb ohustatud loomaliike, takistab liigset raiet ja kaitseb inimõigusi.

Moltex Öko mähkmetes kasutatav tselluloos vastab FSC standarditele.

Aastal 2004 koostas FSC kriteeriumid, millele mittevastavat puitu ei tohi FSC puiduga segada:
– illegaalselt raiutud puit;
– puit, mille varumisega on rikutud inimõigusi või kohaliku kogukonna huve;
– puit kõrge loodukaitselise väärtusega metsadest, mille säilimist ohustab metsamajandustegevus;
– puit, mille raiumise eesmärgiks on istandike rajamine või muu mitte-metsamaa loomine;
– geneetiliselt muundatud puit

Eestikeelset infot FSC kohta leiab ka http://www.fsc.ee/

  •  Mille poolest erineb Moltex öKO tselluloos teistest mähkmetest? Moltex öKO mähkmetes olev tselluloos pleegitatakse keskkonnasõbralikult ilma kloorita. Selle asemel pleegitatakse teda hapnikuga ja selle ühenditega nagu peroxid ja osoon. Moltex öKO imamis-sisu on 100% kloorivaba. See säästab tootmise juures keskkonda. 100% taastuvast põllundusest Moltex öKO mähkmes asuv tselluloos pärineb 100% taastuvast põllundusest. Kasutatakse puitu taastuvast metsandusest. See tähendab et kasutatakse ainult seda puitu, mis ei tekita kohalikule loodusele kahjusid (eriline tähelepanu kaitse all biotoopidele ja ohu all looma- ja taimesortidele). Iga langetatud puu asemel istutatakse 2 uut.
  • Kas 100% biolagunev sisemine kaitsekile on hingav? Moltex öko mähkmes olev kaitsekile koosneb osaliselt taastuvast põllundusest pärit tärklisest ning on 100% biolagunev. Kile on hingav, täpsemalt öeldes õhku ja veeauru läbilaskev. Temas on väikesed poorid, mille läbi saab uriinis tekkivad veeaurud välja pääseda. Selle tulemusena reguleerub temperatuur mähkme sees ja annab mugava tunde. Samas kaitseb kile vedeliku pääsemise eest väljapoole mähet.
  • Mille poolest on Moltex öko mähkme kattekile eriline? Kasutatakse kattekile, mis koosneb 40% taastuvast põllundusest pärit tärklisest ja on eriti nahasõbralik.
  • Kas Moltex öko mähe sisaldab lateksit? Moltex öko mähkmed ei sisalda lateksit. Ainult looduslikult esinev lateks sisaldab allergiat tekitavaid proteiine. Kuna Moltex öko mähkmed lateksit ei sisalda, siis ei ole ka ohtu lateksi allergia tekkeks.
  • Kas Moltex öko mähkmed sisaldavad lõhnaaineid ja niisutuskreeme? Moltex öko mähkmed on ilma igasuguse lõhnaaineta. ühelegi koostisainele ei ole lisatud niisutuskreemi.
  • Miks on Moltex öko mähkmes imamisgeel? Imamisgeel tõmbab uriini endasse ja hoiab nii mähkmepiirkonna suhteliselt kuivana. See on tähtis! Uriinis toimuvad bakteriaalsed muutusprotsessid, mille tulemusena tekib ammoniaak ja süsihappegaas. Enne neutraalne või hapu uriin muutub aluseliseks (pH tase 9-9,2). See on jällegi hea põhi mähkme dermatiidi tekkimisele. Imamisgeel kuulub ühe kõige enam uuritud koostisaine hulka ning on terve mähkme puhul kõige ohutum aine. Ka otse nahaga kokkupuutel ei ole ohtu tervisele. Kuigi imamisgeel on 100% sünteetiline, on ta oma imamisomadustelt kõvasti tselluloosist üle. Moltexi uurimiskeskus leidis, et keskkonna seisukohalt on mõttekas osa tselluloosist asendada imamisgeeliga. Testides ilma imamisgeelita mähkmeid, kulus päeva jooksul mähkmeid tunduvalt rohkem, mis tõi endaga kaasa ka prügi hulga suurenemise. Seetõttu otsustati imamisgeeli kasuks.
Be the first to review “Moltex Pure&Nature Junior mähkmed (11-25kg) 25tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Moltex Pure&Nature Junior mähkmed (11-25kg) 25tk

13.98 

Lisa korvi