Lõvilaka seene pulber kapslis

29.00 

Laost otsas

SKU: SEENEFARM4073 Kategooriad: , , , ,

Toidulisand. 100% viljakeha – täis spektrum seenepulber

Lõvilakk-korallnarmiku pulber on toodetud Eestis kasvatatud seentest. See sisaldab heritsenoone, erinatsiini, antioksüdante, aminohappeid ja valke.

Lõvilakk sisaldab varieeruvas koguses mineraale, sh naatriumi (157 mg), kaaliumi (29163 mg), fosforit (6121 mg), tsinki (59 mg), magneesiumi (1166 mg), vaske (13 mg), mangaani (11 mg) ja kaltsiumi (395 mg) (Nachshol et al., 2014).

Lõvilakka kasutatakse vaimse võimekuse ja mõtteselguse parandamiseks ning fookuse arendamiseks. Lõvilakk on kasutusel vanusega seotud mälukaotuse ja vähenenud mentaalse võimekuse korral.

Tegemist on seenega, mille tarbimine toetab aju tööd, tõstab üldist energiataset, parandab mälu ja keskendumisvõimet. Lõvilakk on tuntuim looduslik nootroopikum ja prebiootikum.

Pulber on juba töödeldud bioaktiivseks, seega sobib see kasutamiseks nii kuumades kui ka külmades jookides ja toitudes. Seda saab lisada smuutide, mahlade, kakao, kohvi või mis tahes toidu sisse.
Igapäevane soovituslik annus on 1-2 kapslit. Soovituslikku päevast annust mitte ületada. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Seenefarmi seened ja nende töötlemine on 100% kontrollitud. Seente kasvuahel on täiesti saasteainetevaba, kasutatakse Eesti mahepõllumajandusest ja loodusest pärit toorainest valmistatud substraate. Seened on kasvatatud biodünaamiliste meetodite abil ning need on kasvanud looduslikult ilma kemikaalide ja muude saasteaineteta.

Koostisosad: 100% lõvilakk-korallnarmiku (Hericium erinaceus) seene viljakeha pulber.

90 kapslit, 45 g neto

Raseduse, imetamise, haiguste või ravimite võtmise korral konsulteerida enne toote kasutamist arsti või apteekriga.

Koostis: Lõvilakk-korallnarmiku seene viljakeha pulber, taimne kapsel: glaseeraine pullulaan.

Mahe: EE-ÖKO-03

Be the first to review “Lõvilaka seene pulber kapslis”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Lõvilaka seene pulber kapslis

29.00