Looduspere kassiküünisekapslid tsingi, seleeni ja C vit 60tk

15.91 19.89  (-20%)

Laos

Toidulisand kassiküünisejuure, C-vitamiini, tsingi ja seleeniga.

Koostisosad: kassiküünisejuureekstrakt, askorbiinhape (C-vitamiin), želatiin, tsinktsitraat, naatriumselenaat.

Soovitatav annus: 3-6 kapslit. Mitte ületada soovituslikku päevast annust! Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja vaheldusrikast toitumist ja tervislikku eluviisi. Hoida jahedas, kuivas ja valguse eest kaitstult ning lastele kättesaamatus kohas. Netokaal 35g.

Toitumisalane teave:

1 kapsel/RDA(%)

3 kapslit/RDA(%)

6 kapslit/RDA(%)

kassiküüniseekstrakt

250 mg/-

750 mg/-

1500 mg/-

C-vitamiin

160 mg/200

480 mg/600

960 mg/1200

tsink

5 mg/50

15 mg/150

30mg/300

seleen

50μg/91

150μg/273

300μg/545

RDA=Soovitatav päevane annus

Ühikuhind: 0,28 EUR/1 tk

Kassiküüs ehk Peruu kassiküüs(Uncaria Tomentosa) – nii nimetatakse Peruu liaani, sest selle vars on täis väikesi küüniseid, mille abil taim kinnitub puutüvedele ja ronib neid mööda üles. Paljude sajandite kestel on Põhja-Ameerika elanikud kasutanud seda immuunsuse tugevdamiseks. Liaani koorest valmistatud tõmmised ja teed omavad võimet kõrvaldada maohaiguse spastilisi hoogusid, toniseerida organismi, taastada reipust.

Kassiküüs on üks suurim immuniteeti mõjutava toimega taimseid vahendeid. Toimides rakuimmuunsuse tasandil, on Peruu liaanil ülitugevad immuunsust tugevdavad omadused. Need omadused on tingitud alkaloidide rühmast, glükosiid glütsürritsiinist, flavonoididest, tanniinidest ja teistest ainetest. Alkaloidide rühm aktiveerib T-lümfotsiitide, eriti T-tapjarakkude funktsiooni, mis on viirusevastase immuunsuse peamine komponent, suurendab makrofaagide aktiivsust, normaliseerib immuunglobuliinide taset. Peale selle aitavad indoolalkaloidid normaliseerida arteriaalset vererõhku, takistades trombotsüütide agregatsiooni, vähendades trombide tekke võimalust vereringes, eelkõige aju ja südame veresoontes, hoides sellega ära ateroskleroosi teket. Suurendavad fagotsütoosi ja aktiviseerivad tsütokiinide ehk immuunsuse mediaatorite tööd, mis tagavad organismi siseskonna immuunsuskontrolli. Glükosiid, glütsürritsiin ja glütsürretiinhape blokeerivad viiruste paljunemist rakkudes, häirivad viiruste DNA sünteesi, on põletiku- ja allergiavastase toimega. Kassiküüne flavonoidid ilmutavad antioksündantset ja allergiavastast aktiivsust, kaitsevad rakumembraane vabade radikaalide kahjustuste eest, normaliseerivad naha ja limaskestade seisundit, osalevad häiritud ainevahetuse taastamisel.

Parkained avaldavad kootavat, antiseptilist, põletikuvastast ja verejooksuvastast mõju.

Kassiküüne peamised toimed:

– immuunsust parandav ja üldtugevdav toime
– antioksüdantne toime
– tromboosivastane toime
– põletikuvastane toime
– toniseeriv toime

Allikas: https://alkeemia.delfi.ee/tervis/taimetarkused/looduslikud-antibiootikumid-i-millised-on-need-vaekad-taimed-millega-bakterite-ja-viiruste-vastu-voidelda?id=72564207

Be the first to review “Looduspere kassiküünisekapslid tsingi, seleeni ja C vit 60tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Looduspere kassiküünisekapslid tsingi, seleeni ja C vit 60tk

15.91 19.89  (-20%)

Lisa korvi