JardinBio karkaade ehk hibiskuse tee 50g

3.57 

Laos

Mahepõllundusest pärit karkadest valmistatud jook on aromaatne, puuvilja-õie maitsega. Sajandeid on araabia rahvameditsiinis karkade tõmmist kasutatud spasmolüütilise ja antibakteriaalse vahendina. Oma raviomaduste poolest ei leidu sellele joogile võrdset – ta tugevdab kapillaare, aitab langetada vererõhku, alandab kolesterooli taset, on antibakteriaalse toimega, mõjutab soodsalt maksa ja kõhunäärme talitlust, omab allergiavastast toimet, kaitseb alkoholi toksilise mõju eest. Jooki soovitatakse kõikidele vanusegruppidele, sest ta kustutab janu, reguleerib söögiisu ja parandab seedimist. On täheldatud, et külm jook alandab, kuum jook aga kergitab vererõhku.

Tema koostisesse kuuluvad puuviljahapped, asendamatud aminohapped, mikroelemendid, komlpeksvitamiinid, sealhulgas vitamiin C, biflavonoidid. Hibiskuses sisalduv kvertsitiin parandab nägemist, võtab silmadelt väsimuse, aitab organismil puhastuda, väljutades mittevajalikud ainevahetusjäägid. Karkade stimuleerib sapi tootmist, suurendab maksa kaitsevõimet ebasoodsatele mõjudele, parandab ainevahetust.

Tee parimate omaduste väljatoomiseks on soovitav tarbida 2-3 tassi päevas, ilma suhkruta. Tarbida kuumalt või külmalt. Võib magustada punaste marjade siirupiga, apelsiniõievee või piparmündilehtedega. Tarbida toidulisandina tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi juurde.

Koostis: mahepõllundusest pärit hibiskuseõied

Valmistamine: ühe tassi tee jaoks (u 15 cl) pange tassi sisse 1-2 tl õisi (u 1,5 g), valage peale keeva vett, laste 10 minutit tõmmata ning filtreerige.

Ühikuhind: 56.60 €/kg

Be the first to review “JardinBio karkaade ehk hibiskuse tee 50g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

JardinBio karkade ehk hibiskuse tee 50g

JardinBio karkaade ehk hibiskuse tee 50g

3.57 

Lisa korvi