Vulli kaelkirjak Sophie

19.58 24.48  (-20%)

Laost otsas

Ülipopulaarne närimislelu Lääne-Euroopas. Valmistatud looduslikust kautšukist, värvitud toiduvärvidega, seega on ta su beebile täiesti ohutu. Klassika aastast 1961.

Esimene mänguasi beebile, mis ergutab kõiki meeli:

  • Nägemismeel: tumedad laigud tõmbavad tähelepanu ning muudab Sophie turvaliseks ning omaseks kaaslaseks, kelle ta alati uuesti ära tunneb.
  • Kuulmine: Piuksuga rõõmustab ja stimuleerib ta beebi kuulmist ning aitab luua ühendust põhjuse ja tagajärje vahel.
  • Maitse: ta on siidine ja sisaldab mitmeid osi, mida saab närida (kõrvad, sarved, jalad). See aitab leevendada igemete sügelemist hammaste tulekul. Sophie on valmistatud puhtast kautšukikummist ja värvitud toiduvärvidega, seega on ta beebile täiesti ohutu.
  • Puutemeel: ta on kerge ja sobib ideaalselt beebi pihku. Oma pikkade jalgadega ning kaelaga  on teda lihtne haarata. Tema õrn pind meenutab ema käsi, beebi tunneb psüühilist ja emotsionaalset reaktsiooni, mis rahustavad.
  • Lõhn: Loomulik kautšukipuust saadud kummi lõhn on eriline. Selle järgi tunneb ta Sophie ära kõikide teiste mänguasjade seast.

Naturaalsest kummist mänguasjade eest peab ka korralikult hoolitsema. Väldi vee sattumist mänguasja sisse – puhasta seda seebiveese lapiga ning kuivata kindlasti korralikult.

Be the first to review “Vulli kaelkirjak Sophie”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Vulli kaelkirjak Sophie

Vulli kaelkirjak Sophie

19.58 24.48  (-20%)