Hiiumaa Kohvilähkri seep 95g

6.33 

Laos on ainult 2

Eriti peen seep sisaldab koorivat kohvipuru, kohvi, kaneeli ja šokolaadi.

Vabriku asutamisega Kärdlasse sattusid sealsed elanikud nagu eriseisundisse. Töölistel tööpäev lühenes, rahakukkur aga suurenes. Naised sagedasti ei teinud midagi väljaspool kodu. Need kaks põhjust: rohkem raha, et kohvi osta ja rohkem aega, et kohvitassi juures istuda ja seda mõnuledes juua, põhjustasidki Kärdla elanike rohke kohvitarviduse. Selline luksus ja jõudeelu tekitasid naaberkülades pahameele, ning siis selgest kadedusest nad hüüdsid Kärdla elanikke kohvilähkriteks. Vabrikurahvas oli nii saksikuks muutund, et olla häbenend oma maa-tuttavaid ja maarahvaga kõneldi küljega seistes!

Siit ka nähtub, et Hiiumaal joodi kohvi juba ammu enne, kui see mood Suurele maale jõudis. Soomest toodi kohvi algul Hiiumaale ja alles säält viidi edasi mujale.

INCI/Ingredients/Koostis: Cocos Nucifera oil/kookosrasv/coconut oil, Theobroma Cacao/kakaovõi/cocoa butter, Elaeis Guineensis oil/palmiõli/palm oil, Olea Europaea Fruit Oil/oliivõli/olive oil, kaneeli eeterlik õli/cinnamon essential oil, kohviõli/coffee oil, šokolaadiõli/chocolate oil, kakao/cocoa, kohv/coffee.

Ühikuhind: 45.47 EUR/kg

——————-

Hiiumaa käsitööseebid on valmistatud taimsetest rasvadest ja õlidest. Kõrgekvaliteedilised rasvad (kakaovõi, palmirasv, kookosrasv, oliiviõli, päevalilleõli, rapsiõli jms) mõjuvad nahale niisutavalt, noorendavalt ning puhastavalt. Seebile värvi, struktuuri ja lõhna lisamiseks on kasutatud Hiiumaa päritolu lisandeid: ravimuda, mett, männi- ja kasetõrva, kadakamarju ning 100% puhtaid eeterlikke õlisid, millel on samuti ravitoime. Pehme vahuga, niisutavad, käsitsi valmistatud seebid ei sisalda sünteetilise lõhna- ja värvaineid ning sobivad igapäevaseks näo-, käte- ja kehapesuks. Iga seep on valminud käsitööna, käsitsi lõigatud ja käsitsi pakitud. Seebi kaal on varieeruv vahemikus 90-100 g.

Be the first to review “Hiiumaa Kohvilähkri seep 95g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Hiiumaa Kohvilähkri seep 95g

6.33 

Lisa korvi