GrünSpecht naturaalsest kautšukist närimisrõngas Kala

7.48 9.98  (-25%)

Laost otsas

Beebid avastavad maailma, kasutades oma suud, käsi ja silmi. 100% nauraalsest kautšukist närimisrõngas on abiks beebidele, kelle hambad tulevad. Loodusliku närimisrõnga närimine toetab hammaste lõikumise loomulikku protsessi. Närimisrõngas on pehme ja elastne, selle kuju on ergonoomiline, nii et tital on seda hea kerge haarata ning pind mummulise tekstuuriga, mis masseerib igemeid. Materjal on 100% looduslik, keskkonnasõbralik ning toodetud jätkusuutlikult.

GrünSpechti närimisrõngas on valmistatud 100% looduslikust kummist ning seetõttu on selle pind loomulikult pisut õline. Seepärast loputa närimisrõngas enne esimest kasutamist sooja veega. Loodusliku kummi on täiesti ohutu ning selle lõhn kaob ajaga. Aja jooksul võib närimisrõngas muutuda tumedamaks.

HOIATUS! Mõnel lapsel võib naturaalse kummi vastu olla allergia. Kui sa märkad lapsel närimisrõngast kasutades allergilist reaktsiooni, lõpeta kohe rõnga kasutamine.

Kasuta närimisrõngast ainult täiskasvanu järelevalve all! Pärast beebi esimeste hammaste lõikumist läheb vaja erilist hoolt. Enne ja pärast iga kasutamist kontrolli mänguasja. Viska see kohe ära esimeste kulumismärkide või vigade ilmnedes.

Lisainfo

Brand

Be the first to review “GrünSpecht naturaalsest kautšukist närimisrõngas Kala”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

GrünsSpechti naturaalsest kummist närimisrõngas Kala

GrünSpecht naturaalsest kautšukist närimisrõngas Kala

7.48 9.98  (-25%)