Ghee Easy selitatud või 500g

23.85 

Laos

SKU: EASY1042 Kategooriad: ,

Või, õli ja rasva asendaja. Toiduvalmistamiseks, küpsetamiseks, praadimiseks, frittimiseks ja röstimiseks kuni 250C.  Sobib kasutamiseks ka kosmeetilistel eesmärkidel. Sisaldab 99,8% piimarasva. Ilma lisaaineteta. Piimavalgu- ja laktoosivaba. Pärit mahepõllundusest.

Avamata säilib pakendil märgitud kuupäevani. Peale avamist säilitada toatemperatuuril ja hoida eemal otsesest päikesevalgusest.

Ühikuhind: 37, 12 EUR/kg
——————–

Ghee ehk selitatud või on peamiselt India köögis kasutusel olev rasvaine. Ghee valmistamisprotsessis on võist eemaldatud vesi, piimavalgud ja -suhkrud. Ayurveda peab gheed kõikidest inimtoiduks sobivatest rasvadest inimesele parimaks. Seda kasutatakse nii toidu kui ravimina, et toita keha kudesid, puhastada toksiinidest, parandada silmade tervist, alandada kolesterooli, tugevdada immuunsüsteemi ja toetada elujõudu üldises plaanis.

Gheed on nimetatud ka “aju toiduks”, sest ta teravdab mõistust ja parandab mälu. Ghee soodustab seedimist, ärritamata magu ja aitab tasakaalustada mao happelisust. Ghee aitab ka kanda maitseainete ja teiste toiduainete raviomadusi keha kudedesse ja rakkudesse, mistõttu loetakse teda ajurveedas toiduaineks, mis toob head tervist, elujõudu ja pikaealisust. Samuti on Ghee hea kuiva naha korral, toimides niisutavalt ja toitvalt keha seestpoolt väljapoole. Seda võib kasutada ka välispidiselt naha võidmiseks.

Ajurveedas kasutatakse gheed peamiselt keha puhastamiseks toksiinidest – eriti vajalik on rasv mürkide eemaldajana rasvlahustuvate mürkide, sealhulgas raskemetallide ja pestitsiidide eemaldamiseks.

Be the first to review “Ghee Easy selitatud või 500g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Ghee Easy selitatud või 500g

23.85 

Lisa korvi