Colostrum Tabula 300 ternespiima pulbri tabletid

9.98 

Laos on ainult 1

Ternespiima pulbri maasikamaitselised närimistabletid, mis on välja töötatud koostöös Tartu Ülikooli farmaatsia instituudiga, tagamaks kvaliteet ja tõhusus. See on kõrge valgusisaldusega toidulisand, mis toetab lihaste kasvu ja luude tervist ning pakub tõhusat kaitset sagedaste haiguste vastu.

Maasikamaitselised närimistabletid: Maitsev ja mugav viis toote tarbimiseks. Pakendis 20 tabletti.

Sobivad hästi lastele kuna tableti maitsestamine muudab selle näritavaks ka neile, kes mingil põhjusel ei talu ternespiima ainulaadset maitset.

Koostisosad

Ühe tableti (800 mg) koostis: tardaine sorbitool 464 mg; ternespiimapulber 300 mg (energiasisaldus on 6,2 kJ/1,5 kcal); happesuse regulaator L-askorbiinhape 24 mg; sideaine polüetüleenglükool ehk makrogool 8 mg; maasika maitseaine 4 mg.

Kirjeldus

Colostrum Tabula 300 ternespiima pulbri tabletid on suurepärane valik, et toetada oma keha igapäevast heaolu. Kõrge valgusisaldus aitab kaasa lihaste kasvule ja luude tervisele, ületades tavapiima valgusisaldust ligi kahekordselt kuivaines ja viiekordselt valgusisalduses.

Mis teeb ternespiima pulbri tabletid eriliseks? Üle poole ternespiima valgust moodustavad immuunglobuliinid, mis sisaldavad antikehi (IgA, IgG1, IgG2, IgM), pakkudes tõhusat kaitset mitmete nakkushaiguste vastu. Lisaks leidub bioaktiivseid valgulisi ühendeid, nagu proliinirikkad peptiidid (PRP), laktoferriin (LF) ning mitmed kasvufaktorid (IGF-I, IGF-II, TGF-β, EGF), toetades immuunsüsteemi, kudede kasvu ja limaskestade arengut.

 • Kõrge valgusisaldus: ligikaudu kaks korda suurem kuivaine- ja viis korda suurem valgusisaldus võrreldes tavapiimaga. Valguprotsent moodustab vähemalt 20% toote energiasisaldusest, soodustades lihaste kasvu ja luude tugevdamist.
 • Immuunsüsteemi tugevdamine: sisaldab 5–10% immuunglobuliine, antikehad (IgA, IgG1, IgG2, IgM) moodustavad enam kui poole ternespiima valgust, kaitstes organismi bakterite ja viiruste vastu (koli- ja helikobakter, salmonella, listeeria, rota- ja hingamisteede viirused, mitmed seenhaiguste tekitajad jne).
 • Bioaktiivsed ühendid: lehma ternespiimas leiduvad proliinirikkad peptiidid (PRP), laktoferriin (LF), kasvufaktorid (IGF-I, IGF-II, TGF-β, EGF) toetavad immuunsüsteemi, kudede kasvu ja limaskestade arengut.
 • Seedesüsteemi parandamine: ternespiima kasvu- ja immuunfaktorid aitavad tasakaalustada seedesüsteemi ja toetavad amonihapete ja süsivesikute seedimist.
 • Vigastatud kudede paranemise kiirenemine: ternespiima kasvutegurid aitavad stimuleerida naha ja kudede taastumist haavandite, vigastuste, põletuste, kirurgiliste operatsioonide või põletike korral. Ternespiimapulbrit saab edukalt kasutada näiteks igeme- ja suupõletike leevendamiseks.
 • Sportliku sooritusvõime parandamine: kõrge valgusisaldus ja bioaktiivsed ühendid aitavad parandada sportlikku võimekust suurendades lihasmassi, vähendades koormustest taastumise aega ning vastuvõtlikust nakkushaigustele.
 • Parem energia tasakaal: ternespiima kasvufaktorid soodustavad dieeti pidavatel või paastuvatel inimestel rasvade põletamist organismi esmase energiaallikana.
 • Vananemise vastane toime: mitmetes uuringutes on ilmnenud, et 60-80 aastastel inimestel aitavad ternespiima kasvufaktorid vähendada keha rasva ning suurendada luu tihedust ja lihasmassi. Lisaks muudab see nende naha tugevamaks ja elastsemaks.
 • Tervislik alternatiiv: ternespiima pulber toimib loodusliku toidulisandina toetades immuunsüsteemi, lihasmassi kasvu ja üldist tervist.

Colostrum Tabula 300 ternespiima pulbri tabletid on pakendatud mugavatesse maasikamaitselistesse närimistablettidesse, muutes selle kasutamise lihtsaks ja nauditavaks. Lisage see tervislik varu oma ostukorvi, avastage, kuidas saate tõhusalt toetada oma keha tervist ja heaolu ning naudi treeninguid uue energia ja jõuga!

Millal kasutada:

 • Igapäevase toidulisandina terveks eluviisiks.
 • Eriliseks vajaduseks immuunsüsteemi tugevdamisel.
 • Kehaliselt aktiivsetele inimestele nii enne kui pärast treeningut.

Enne treeningut võib see aidata tugevdada lihasjõudu ja vastupidavust, samal ajal kui pärast treeningut aitab see kiirendada lihaste taastumist.

Kellele sobib:

Meie tooted on mõeldud inimestele, kes väärtustavad tervislikke eluviise ja looduslähedust.

 • Kõigile, kes soovivad looduslikku toidulisandit oma tervise toetamiseks.
 • Eriliselt kasulik kehaliselt aktiivsetele inimestele, sportlastele ja kulturistidele.
 • Terviseteadlikele inimestele kogu pere tervise toetamiseks.
 • Tervisemuredega tarbijatele immuunsuse tugevdamiseks.
 • Kes otsivad lihtsat viisi lihaste kasvu ja luude tugevdamiseks.
 • Kes soovivad tugevdada immuunsüsteemi ja üldist heaolu.
 • Kes soovivad parandada ja tasakaalustada seedimist.
 • Kes otsivad võimalusi vähendada vananemise ilminguid.
 • Terviseteadlikud inimesed, kes väärtustavad tasakaalustatud toitumist.
 • Spordientusiastid, kes soovivad suurendada lihasmassi, kiirendada taastumist ja tõsta füüsilist vastupidavust. Enne treeningut võib see aidata tugevdada lihasjõudu ja vastupidavust, samal ajal kui pärast treeningut aitab see kiirendada lihaste taastumist.
 • Sobivad hästi lastele kuna tableti maitsestamine muudab selle näritavaks ka neile, kes mingil põhjusel ei talu ternespiima ainulaadset maitset.

Kasutusjuhend

Täiskasvanud 1-2 tabletti kuni 3 korda päevas närimiseks ja/või imemiseks. Lastele alates teisest eluaastast 1 tablett 1-2 korda päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Ternespiima pulbri tarvitamisel kõrvaltoimed üldjuhul puuduvad.

Ei sobi üksikutele, kes võivad olla allergilised lehma piimavalgule. Ternespiimas on laktoosi umbes poole vähem kui normaalpiimas, kuid enne tarvitamist on soovitav nõu pidada tervisespetsialistiga.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Tervislik eluviis, õige toitumine ja regulaarne treenimine jäävad alati olulisteks teguriteks tervise ja hea treenituse saavutamisel, millele ternespiima pulber on tõhusaks abimeheks.

Be the first to review “Colostrum Tabula 300 ternespiima pulbri tabletid”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Colostrum Tabula 300 ternespiima pulbri tabletid

9.98 

Lisa korvi