Chaga kasekäsnapulber 30g

8.10 

Laost otsas

Kasekäsn (Inonotus obliquus) on Siberis tuntud kui surematuse seen. Seda jõulist eluslooduse osa on inimesed juba tuhandeid aastaid kasutanud tervise tugevdamiseks. Jaapanlased kutsuvad seda metsa teemantiks ja hiinlased taimede kuningaks. Chaga’t kasutatakse autoimmuunhaiguste korral, mis on kaasajal sage terviseprobleem. Annab energiat. Hea nahale ja juustele. Kasutatakse psoriaasi ning stressi korral.

Et karmis põhjamaakliimas ellu jääda, on kasekäsn endasse kogunud palju looduslikke ühendeid ning on seetõttu väga tugeva toimega. Traditsiooniliselt kasutati teedes kasvajate korral vaid kasepuudel kasvavat seent. Chaga ravivõimest on muuhulgas kirjutanud Aleksandr Solženitsõn 1967. aastal ilmunud romaanis „Vähktõvekorpus”. Nn kasekäsn, musta värvi raviseen, millel on oranž külm kese, sisaldab palju B-vitamiine, flavonoide, fenoole, mineraale ja ensüüme. Lisaks on see üks maailma rikkalikumaid pantoteenhappe allikaid – vitamiin, mida vajatakse nii neerupealistes kui seedeorganites.

Koostis:  Must pässik, rahvakeeles kasekäsn

Hoida kuivas.

Soovitatav kasutamine: 1 teelusikatäis pulbrit segada kuuma vee, lemmiktee või kohviga. Lasta 5 minutit tõmmata, et kasekäsna kasulik toime tuleks esile.

Ühikuhind: 216,33 eur/kg

Loe lisa siit

Be the first to review “Chaga kasekäsnapulber 30g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Chaga kasekäsnapulber 30g

8.10