Chaga kasekäsna ekstrakt kapslites 60tk

20.00 

Laost otsas

Toidulisand. Immuunsüsteemi tugevdamiseks ja organismi vastupanuvõime suurendamisesk.

Päevane annus 2tk (sisaldab 1000mg Inonotus obliquua ekstrakti, vegetaarne kapsel).

Meie kasekäsna ektrakt pulber on tehtud koostöös Eesti Maaülikooli teadlastega.Aasta jooksul tegime sadu teste nii toormatejali ,kui ka meie tehtud ektraktile. Kasekäsnad on korjatud Võrumaa ja Põlvamaa metsadest.
Meie ekstrakt on saadud esmalt kindla valemi järgi kuumtöödeldes umbes 90 kraadi juures kindla aja vältel mille jooksul eralduvad kasulikud ained.Esmalt valmistame vedelikektrakti ja kurname sealt välja vaid kasulikud ained,seejärel külmkuivatame vedeliku.
Seejärel saame konsentreeritud kasekäsna pulbri.Pulber on vees lahustuv ja kehal kergemini omastatav. Pulber läheb kapslisse.Kapslid on looduslikud ja kogu pulbri valmistamise protsess on olnud looduslik,see tähendab ,et me ei ole lisanud mingeid lisaaineid..
Meie Testid lihtsalt pulbrile näitasid oluliselt vähem kasulikke aineid ,kui meie ekstrakt pulbril.Selleks ,et saada sama kogus kasulikke aineid mis on meie pulbris ,peaks ära sööma väga suure koguse tava pulbrit. Kasekäsn (Inonotus obliquus) on Siberis tuntud kui surematuse seen. Seda jõulist eluslooduse osa on inimesed juba tuhandeid aastaid kasutanud tervise tugevdamiseks. Jaapanlased kutsuvad seda metsa teemantiks ja hiinlased taimede kuningaks. Chaga’t kasutatakse autoimmuunhaiguste korral, mis on kaasajal sage terviseprobleem. Annab energiat. Hea nahale ja juustele. Kasutatakse psoriaasi ning stressi korral.

Et karmis põhjamaakliimas ellu jääda, on kasekäsn endasse kogunud palju looduslikke ühendeid ning on seetõttu väga tugeva toimega. Traditsiooniliselt kasutati teedes kasvajate korral vaid kasepuudel kasvavat seent. Chaga ravivõimest on muuhulgas kirjutanud Aleksandr Solženitsõn 1967. aastal ilmunud romaanis „Vähktõvekorpus”. Nn kasekäsn, musta värvi raviseen, millel on oranž külm kese, sisaldab palju B-vitamiine, flavonoide, fenoole, mineraale ja ensüüme. Lisaks on see üks maailma rikkalikumaid pantoteenhappe allikaid – vitamiin, mida vajatakse nii neerupealistes kui seedeorganites.

Loe lisa siit

Be the first to review “Chaga kasekäsna ekstrakt kapslites 60tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Chaga kasekäsna ekstrakt kapslites 60tk

20.00