Chaga health Elemental eliksiir 500ml

41.66 

Laost otsas

Toidulisand. Immuunsüsteemi tugevdamiseks ja organismi vastupanuvõime suurendamiseks.

Eliksiir põhineb ühe Mulgimaa pere retseptil, mida on organismi turgutamiseks kasutatud rohkem kui sada aastat.

Vanarahvas kasutas musta pässikut nakkuste ja põletike vastu. Meie eliksiiris toetab teda veel neli bioaktiivset abilist: aaloe, mesi, männikasvud ja raudrohi. ELEMENTAL ELIKSIIR sisaldab erakordselt suuri koguseid superoksüdismutaasi (SOD), mis on organismile üks võimsamaid antioksüdante, B-grupi vitamiine ja proteiine. Seega on toode võimas immuunsüsteemi tugevdaja ja vastupanuvõime tõstja, sisaldades ka suures koguses erinevaid mineraale, adaptogeenseid aineid, beetaglukaane, betuliinhapet. Kesknärvisüsteemi tugevdaja ning parandab oluliselt unekvaliteeti.

Koostis: Vesi, musta pässiku ekstrakt (Inonotus obliquus), aaloe ekstrakt (Aloe arborescens), mesi, männikasvude ekstrakt (Pinus sylvestris), etanool (6% vol.), raudrohu ekstrakt (Achillea millefolium).

Kasutamine: Esimene nädal: 25ml 3x päevas. Teine nädal: 50ml 3x päevas. 
Võtta enne söömist. Tarbides iga aasta ühe Elemental Eliksiiri kuuri, annad Sa oma tervisele parimat terveks aastaks. Soovitame väsimuse, stressi ja unehäirete korral ning üldise immuunsuse tugevdamiseks.
Üks kuur koosneb kolmest 500ml pudelist, kokku 1,5 liitrit. Kuur tuleb juua lõpuni. Mitte tarbida koos antibiootikumide või soonesisese glükoosiga, kuna nad mõjuvad vastandlikult! Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana!

Sisaldab alkoholi: Ekstraktid on eliksiiris lahustatud vees ja 6% alkoholis (etanoolis).

Lahtiütlus: Vanarahva tarkus on üks asi, tänapäeva õigussüsteem midagi muud. Juristid palusid seega öelda, et Elemental Elixir on toidulisand, mitte ravim.

Loe lisa siit

Be the first to review “Chaga health Elemental eliksiir 500ml”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Chaga health Elemental eliksiir 500ml

41.66