Kasutajatingimused

//Kasutajatingimused
Kasutajatingimused 2017-06-09T10:56:00+00:00

Lepingu jõustumine: Ostu-müügi leping loetakse sõlmituks, kui ostja on saatnud Looduspere OÜ-le tellimuse ja Looduspere OÜ on talle vastu saatnud tellimuse kinnituse ning ostja on arve tasunud. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest www.looduspere.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

LoodusPereLogo16

Tellimuse koostamine e-poes:

* Valige toodete alt soovitud kaubad ja lisage need ostukorvi.
* Kui tellimuse summa ületab 50 EUR, toimetame Teile Eesti piires kauba kätte tasuta.
* Alla 50 EUR tellimuse puhul lisanduvad arvele saatmiskulud.
* Kui olete kaubad välja valinud, siis täitke korrektselt vajalikud isikuandmete lahtrid – nimi, aadress, e-posti aadress ja telefon. Pane linnuke kasti ”Olen läbi lugenud Kasutajatingimused ning nõustun nendega”.
NB! E-maili vajame Teile arve saatmiseks.

Paki saamise võimalused

DPD Pickup hind 1,75 EUR Valige endale lähim pakipood rippmenüüst. Pickup on DPD pakkide saatmise ja väljastamise punktide võrgustik, mis hõlmab endas nii sisetingimustes olevaid pakipoode kui ka välitingimustes olevaid pakiautomaate. Maksimaalne arvestuslik kaal: 20 kg (37*44*61 cm).

Paki kättesaamine: kiire ja lihtne! Kui pakk on jõudnud Pickup punkti, saab paki saaja teavituse SMS-sõnumi või e-kirja teel. Pakile saab järgi minna endale sobival ajal! Pakk väljastatakse nii Pickup pakipoodides kui automaatides PIN-koodi alusel. Pakipoes vajadusel ka isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart või juhiluba) alusel.

Pakki hoitakse Pickup punktis 7 kalendripäeva. Kolmandal hoiustamise päeval saadetakse saajale meeldetuletus ning 7. päeval tagastatakse pakk saatjale.

DPDpickup

DPD kullerit tellides hind: 3,80 EUR:

Telli oma pakk mugavalt DPD kulleriga otse koju või tööle. Saadetiste kättetoimetamine üle Eesti esmaspäevast reedeni tööpäeva jooksul. Toimetuspäeva hommikul saab paki saaja SMS-sõnumi, milles on toodud 1 tunnine ajaaken kulleri eeldatava saabumisajaga.

Soovi korral on DPD minupakk.ee keskkonnas võimalik jälgida paki teekonna staatust ning muuta kättetoimetuse aega ja kohta. Pakk antakse saajale üle allkirja vastu.

Suurim lubatud kullerpaki kaal 31,5 kg ning pikim külg 175 cm.

smartpost_vaike_5405b769493d7

SmartPOST hind 2,99 EUR kaupa tellides valige endale lähima SmartPOST automaadi asukoht rippmenüüst. Kui pakk on kohal, saabub sinu telefoni unikaalse uksekoodiga SMS-sõnum. Sisesta uksekood ja pakk ongi käes. Pakki hoitakse kuni 7 päeva automaadis. PS! Palun säilita SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel saad kasutada sama SMS koodi! Juhul kui Sa ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode Looduspere OÜ-le tagasi.

Maksimaalsed mõõtmed: 60 cm * 36 cm * 60 cm; maksimaalne kaal: 35 kg.

 

SAATMINE väljaspoole Eestit

SmartPOST Soome hind 12,99 EUR kaupa tellides valige endale lähima SmartPOST automaadi asukoht rippmenüüst. Kui pakk on kohal, saabub sinu telefoni unikaalse uksekoodiga SMS-sõnum. Sisesta uksekood ja pakk ongi käes. Pakki hoitakse kuni 7 päeva automaadis. PS! Palun säilita SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel saad kasutada sama SMS koodi! Juhul kui Sa ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode Looduspere OÜ-le tagasi.

Maksimaalsed mõõtmed: 60 cm * 36 cm * 60 cm; maksimaalne kaal: 35 kg.

Teised riigid

Eestist välja saame tellimused täita ülekandega maksmisel või kasutades PayPal meetodit.  Transpordihinnad on kehtivad Omniva pakihinnad. Alltoodud hindadele lisandub käibemaks 20%. Kuni 2 kg pakid saab saata maksikirjaga, mis tuleb üldiselt soodsam kui pakiga saatmine. Suuremad saadetised lähevad paki hinnakirja alusel Omniva lehel. PayPal makse puhul lisandub PayPali teenustasu, mis sõltub riigist.

I tsoon: Euroopa riigid (Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Leedu, Läti, Luksemburg, Malta, Moldova, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Šveits, Taani, Tšehhi, Ukraina, Ungari, Valgevene, Venemaa).

II tsoon ülejäänud riigid

TÄHITUD MAKSIKIRI I tsoon II tsoon
kaaluga kuni 250 g4,80 €5,68 €
üle 250-500 g7,21 €10,09 €
üle 500-1000 g12,02 €15,13 €
üle 1000-2000 g16,82 €22,70 €

Muud tingimused:

Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja kõik toote hinnad sisaldavad käibemaksu.

Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel ei toimu tellimuste kogumist ja arvete saatmist.

Enamasti jõuab Teie tellimus teile kohale 2-3 päeva jooksul. NB! Eritellimuste korral või kui soovitud kaup on otsa saanud, ei kehti hetkel ülalnimetatud 1-7 päeva, vaid kliendiga võetakse ühendust ja täpsustatakse kauba tellimise ja kohale jõudmise aega.

Kauba eest tasumine

1. Kasutades maksmiseks pangalinki. Võimalik on tasuda (SEB Pank, Swedpank, Danske Pank, Krediidipank ja LHV) pankades.

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

2. Makse krediitkaardiga. Maksmisel tuleb valida maksevahendiks krediitkaart, aktsepteerime MasterCard ja VISA kaarte. Jälgige erkaanil juhiseid.

3. Maksmine arvega.

* Kui oleme Teie tellimuse kättesaanud, siis saadetakse Teile e-posti aadressile ettemaksuarve.
* Tellimusele vastatakse jooksvalt sama tööpäeva jooksul.
* Kui Teile pole ettemaksuarvet saabunud kahe tööpäeva jooksul, siis saatke sellekohane info e-mailile
info(at)looduspere.ee või helistage numbril 6396 881.
* Tellitud kauba eest palume kanda arvel esitatud summa meie pangakontole.
* Selgituses märkige kindlasti ära ettemaksuarve number.
* Arve saadetakse e-maili aadressile ja see kehtib ka garantiikirjana. Euroopa Liidus kehtiv garantiiaeg on 2 aastat.
* Kui Teil on tellimuse kättesaamisega kiire, siis saatke e-aadressile info(at)looduspere.ee maksekorralduse kinnitus ja helistage telefonile 6396 881 teavitamaks e-poe administraatorit saadetud kirjast. Püüame paki samal päeval teele panna.
* Laekumisi pangaarvetele kontrollitakse igal tööpäeval kuni kella 14:00
* Pangakoordinaadid:

Looduspere OÜ

SEB Pank a/a EE29 1010 2200 3644 2017 ; SWIFT EEUHEE2X

Swedbank a/a EE74 2200 2210 2668 5165 ; SWIFT HABAEE2X

Ümbervahetus, tagastus

Kui mingil põhjusel ostetud kaup ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Tagastatud kauba saab vahetada soovitud suuruse / värvi või teise kauba vastu. Looduspere OÜ ei osta tagasi müüdud kaupu. Kauba vahetamise korral tasub tekkivad postikulud klient. Looduspere OÜ tasub kaubavahetamise kulud vaid juhul, kui tekkinud kulutused on meiepoolne eksimus. Allahinnatud tooted ümbervahetamisele ja tagastamisele ei kuulu.

Itella SmartPOST pakiautomaadiga tagastamine /ümbervahetamine

Paki tagastamiseks on Sul vajalik sama uksekood, mille said kauba vastuvõtmiseks. Alustamiseks vajuta ”Alustamiseks vajuta siia”. Seejärel vali ”Paki tagastamine”. Automaat küsib sama koodi, millega toimus paki väljastamine. Seejärel avaneb uks ning saad paki kappi panna. Peale ukse sulgemist vajuta ”Prindi kviitung”, see kinnitab saadetise tagastamist.

Andmekaitse

Kõiki www.looduspere.ee poekülastuse ja ostude käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Meie ei avalda neid andmeid kolmandale osapoolele. Soovi korral on võimalik Teie andmed www.looduspere.ee andmebaasist kustutada

Vastutus ja vääramatu jõud

Looduspere OÜ vastutab Sinu ees ning Sina vastutad Looduspere OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Looduspere OÜ ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Looduspere OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Looduspere OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Looduspere OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.
Looduspere OÜ vastutab Sinu eest toote müügihinna ulatuses. Looduspere OÜ ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

Lisainfo

Lisainfot saate tööpäevadel ajavahemikul 9.00-17.00 telefonil 6396 881 või e-postiga info(at)looduspere.ee.
Kes soovib kaupu oma silmaga näha ja katsuda, palume külastada meie poode. Poodide asukohad leiad siit

Looduspere OÜ

SEB Pank IBAN: EE29 1010 2200 3644 2017 SWIFT EEUHEE2X
Swedbank IBAN: EE74 2200 2210 2668 5165 SWIFT HABAEE2X