Septembri uudised

 Head sõbrad,

Ilusale suvele järgneb kaunis sügis. Ilmade jahenedes võiks vaadata üle oma sooja pesu varud ning jälgida, kust saame energiat, näiteks mida sööme. Kooli alguse puhul saime kodulehele ülesse ka mitmed uued ja vanad tooted, mida võite vajada nii kooli kui kontorisse. Tervislikuks eluks vajaliku leiate loomulikult Looduspere poest. Leia endale lähim pood

Meie tegemisi võib jälgida ka Facebooki, Twitteri ja You Tube kaudu. Liituge ja olge alati kursis mis toimub.
Septembris alustame kampaaniat Facebookis. Iga nädal loosime välja 250 kr kinkekaardi Facebooki sõprade vahel. Kelle pilt esimesel kohal vasakul veerus on (ehk kes viimati lehel käis) ongi õnnelik võitja. Kui meil täitub 500 sõpra, siis muutub kinkekaart ka 500 kr-ks, kui täitub 1000 sõpra, muutub kinekaart 1000 kr-ks 1 kord kuus. Kõigil on võimalus võita ainult meid jälgides!
• Uudisena saabusid meile firmalt ALVA astelpajuga dusigeel ja ihupiim, huuleläiked ja lauvärvid geelina, lisaks meestele raseerimiskreem ja after shave.

• Uued Orgonpadjad saabusid, seekord 6-kihilised, ehk siis tugeva toimega. Vabandame, kes pidid pika suve ootama.

• Looduspere online poest saab pakke tellida nüüd läbi SmartPost automaadi. Pakkide saatmine nüüd alates 29 kr.

 Disanalt saabusid kohale beebidele ja lastele talveriided, kampsunid ja kombed. Lisaks jõudsid kohale ka Engelilt beebide villa-siidi bodid ning retuusid. Täiskasvanutele soe pesu täieneb ka järjest. See talv ei külmeta enam keegi!

• Moltex Öko mähkmes kasutatav tselluloos on FSC sertifikaadiga. Tselluloos on tooraine, mis on keskkonnasõbralikum, kui paljud teised toorained mähkme sees. Mahepõllunduse sertifikaat põllunduses vastab FSC sertifikaadile metsanduses. Tooted, millel on FSC sertifikaat, pärinevad metsandusest, kus arvestatakse sotsiaalseid, majanduslikke ja ökoloogilisi vajadusi. FSC standardid on rahvusvaheliselt tunnustatud kui kõige kõrgemad  metsanduse sotsiaalsed ja ökoloogilised standardid. FSC kaitseb ohustatud loomaliike, takistab liigset raiet ja kaitseb inimõigusi. Hinnad jäävad samaks.

RETSEPT
Rohelise läätse pasteet
1 purk BIONA rohelised läätsed vees (võib kasutada ka ube)
Kookosrasva või päevalilleõli
Ürte ja maitseaineid vastavalt soovile (majoraan, oregano, petersell, basiilik, rosmariin)
Röstitud sibulat või küüslauku
Natuke soola, kes soovib. Saumikseriga purustada. Head isu!

Kaunist sügist!
Teie Looduspere

 

Main Menu