Märtsi uudised Loodusperes

Tere hea inimene,

Märts on sellel aastal mitme näoga kuu – kevade algus, naistepäev ja munadepühad. Selles meeleolus pakume teile ka kirjut valikut meie kuu soodustoodetes. Valiku leiad siit. Lisaks on soodusmüügis ka kõik Disana kootud villased riided, -20%. Tule vaata, kindlasti leiad endale ja ka perele midagi head!

19. märts kell 11.00 on Tartu Lõunakeskuse Looduspere poes Mati Rebane, kes nõustab keha detoxi ja parasiitidest puhastamise suhtes, aga ka kõik teised küsimused ja teemad teretulnud. Samal päeval on kõik Optisalt tooted -15%

UUS

 Uued kohvid sinu termosesse! Destinationil tulid välja uued kohvisordid, igaüks omanäoline ja oma traditsioonidega.
Kui õues on ilus päikesepaisteline ilm, pehme lumi maas, aga liiga külm, kuidas siis ikkagi ilma nautida nii, et näpud ära ei külmuks? Tee õueminekul kaasa üks mõnua aroomiga kohv. Vali oma lemmik siit.

BLOGIS naistele huvitav

Miks eelistada menstruaalanumaid?

Peale keskkonnahoidliku jäätmevähendamise on menstruaalanumate eelistamiseks veel palju põhjuseid:
1) Rahaline kokkuhoid – mitmekümne-eurose väljamineku teeb tasa juba mõne kuuga.
2) Kuna menstruaalanum mahutab palju vedelikku, võib seda normaalse vereerituse puhul vahetada ka iga 12 tunni tagant – tampooni peab vahetama sagemini. Tõenäosus, et naine on kaks korda päevas mugavalt kodus, on väga suur.
3) 100% diskreetsuse tagab see, etmenstruatsioonitops on täiesti nähtamatu – pole ühtegi nööri ega mähkmelaadset toodet.
4) Menstruaalanumad on valmistatud meditsiinis kasutatavatest inertsetest materjalidest, millest ei leki ühtegi toksilist ainet, samuti ei pudene nende küljest puuvillakiude nagu tampoonidest.
5) Menstruaaltopse võib julgelt kasutada ka öösiti, kartmata lekkeid või ebamugavust.
6) Kasutaja õpib oma keha tsüklit rohkem tundma, saades ka infot mis võib tervishäirete puhul ülioluline olla – näiteks kaotatud vere hulk.
7) Kuna menstruaalanum ei ima endasse midagi, võib seda vajadusel sisestada ka enne menstruatsiooni – juhul, kui “päevad” on regulaarsed ning on teada, et lähiajal on algamas.
8) Ei ole enam vaja kaasas kanda tampoonide või sidemete varusid. Anum on kasutuses terve menstruatsiooni, seda tuleb vaid tühjendada. Loe lisa Looduspere blogis

Põnev retsept taimse “lihaga”: Tacod jakaga (Jack fruit)

Nagu päris lihaga, tõeliselt maitsev ja tervislik taimetoit. Tasub proovimist.
Vaata meie retseptisalve

Main Menu