Loodusperega värviline aprill

Tere hea inimene,

Küll on mõnus lasta päikesekiirtel nina paitada. Kevad on järjest jõudu kogumas ja Lihavõtted peagi ukse taga. Kindlasti on veel eelmistest aastatest meeles, et meil on looduslikke munavärve nii keetmiseks kui pintsliga joonistamiseks ja Ökonorm vildikatega tohib ka täitsa vabalt väga filigraanset kunsti munadele joonistada. Ära jäta viimasele minutile, siis ei jää ilma. Telli kasvõi e-poest

Looduspere e-poes on alates 24 eur pakiautomaati tellimine tasuta. Ja alla 24 eur tellides on DPD pakiautomaati vaid 1,98  ja SmartPosti vaid 2,50. Enamasti paneme paki teele sama päev, kui tellite.

 

 

 

BLOGIs teeme juttu juustest

Teeme veel juttu juustest – sedakorda sellest, kuidas ja milliste koduste vahenditega mõnusalt maskitada ja juuste seisukorda parandada. Enne kui hakkad enda juustele maski tegema, tasub teada, et juuksemaskidon väga toitvad ja seega ei tohiks neid kasutada liiga sageli, sest nii tekib oht juuksed “üle hooldada” – juuksed muutuvad rasuseks ja raskeks ning näevad väsinud välja.
Kuidas ise eriti tõhusat juuksemaksi teha lihtsate koduste vahenditega – seda loe meie blogist.

Õllepärmiga puukide kaitseks

Selleks, et olla aegsasti kaitstud putukate eest, oleks kasulik süüa kevadel kuurina B-kompleksvitamiine Suurepärane erinevate B-grupi vitamiinide kompleks sisaldub näiteks õllepärmis, mida on Looduspere poodides saadaval nii tablettide, kapslite kui helvestena.  Lisaboonusena hiliskevadel B-kompleksvitamiine süües saame ka heas toonuses naha, millel ei teki nii kergesti päikesepõletusi! Peale vitamiinikuuri tasuks suvel tarbida täisteraviljatooteid, et saavutatud efekt oleks järjepidev. Täisteravili, mitte rafineeritud, on parim B-vitamiinide allikas.

Õllepärm sisaldab rohkesti B grupi vitamiine, 16 erinevat aminohapet, 15 mineraalainet, toimib putukaid tõrjuvalt ja nahka päikese eest kaitsvalt. Eriti tuntud Lääne-Euroopas kui iluvahend nahale, küüntele, juustele, närvisüsteemile ja sidekudedele. Õllepärmi on edukalt kasutatud ka kaalu langetamiseks, sest on kolesteriini- ja rasvavaba ning pärsib söögiisu. Lisaks aitab see meestel potentsiprobleeme leevendada.

Uued tooted

Kiika ka uusi tooteid, näiteks kodune uriinitest,  10 testiriba kuseteede põletiku, suhkruhaiguse ja neeruhaiguste tuvastamiseks.

Komplektis on testiribad In-Vitro diagnoosi jaoks ja purgil olev indikaatorite tabel tulemuste lugemiseks. Testitulemus annab teavet glükoosi (suhkru), vere, valgu, nitriti ja leukotsüütide (valgete vereliblede) sisalduse kohta uriinis.

Põnevaid leide on veelgi, leia need meie e-poest või Looduspere poodidest Viru Keskuses, Pirita Selveris, Tartu Lõunakeskuses ja Tartu Kvartalis.

Tähelepanu! 15-28. aprill kõik OUTLET ökotekstiilid -25%

Main Menu