Looduspere uudised veebruaris

Tere kallis sõber,

veebruaris on üks pidu teise otsa – Vastlapäeva järel tuleb Sõbrapäev ja sisi veel Eesti Vabariigi aastapäev. Kogu möllu keskel pidagem ikka lugu ka tervislikust eluviisist, olgu ilma õues milline iganes. Esimene samm selles on olla teadlik, mida sööd ja endale peale määrid. Loe koostisosasid, kui aru ei saa või oleks vaja lausa keemiku haridust, siis jäta pigem kõrvale. Enamasti läheb mõne toiduaine koostisosade lugemisel juba söögiisu pealt ära. Looduspere poes võite kindlad olla, et kõik tooted on arusaadavad ja tervisele ohutud.

Ja sõbrakuu puhul oleks eriti tore koos kalli inimesega juua koos tervistavat teed, maiustada ning mängida lauamänge!

sobrapaev

 HUVITAV TEADA

Põdrakanepiteed nimetatakse ka meeste teeks, sest ta on kasulik meeste eesnäärme normaalsele talitlusele. See jook on kasulike ainete allikas, nagu raud ja karotenoidid. Ta aitab säilitada liigeste liikuvust ja paindlikust, omab antioksüdantset toimet, pidurdab vananemisprotsessi, tõstab organismi vastupanuvõimet väliskeskkonna kahjulike faktorite suhtes. Põdrakanepitee värskendab, annab hea enesetunde, lisab jõudu.Sobib ideaalselt inimestele, kes eelistavad kofeiinivabu jooke. Lisades teele erinevaid marju, võib suurendada tema väärtust veelgi, näiteks mustikaid, astelpaju, viirpuud.

RETSEPT

Tiramisu olala Estonia

Ka lastele sobilik. Mõnus mahlane kodukootud tiramisu, kuhu annab sisse smugeldada laste jaoks kõiksugu väärtuslikke toiduaineid.

tiramisu-estonia

 Vaata retsepti meie kodulehelt

 

Main Menu