Looduspere uudised jaanuaris 2019

Hea inimene,

Head uue aasta jätku! Aasta alguses on suur tahe seekord midagi paremini teha, elada tervislikumalt ja nautida elu rohkem. Kes tahab kaalust alla võtta, kes suitsetamist maha jätta, kes keha puhastada parasiitidest või mürkainetest. Eks iga teekond algab esimesest sammust. Loodusperes on tõesti hea valik igale maitsele. Olete oodatud! Ja hea uudis e-poe klientidele, nimelt on Looduspere e-poes jaanuaris SmartPosti automaati saatmine vaid 2,28 eur.

Kuidas looduslikult täidest lahti saada?

Tundub, et Eestit on rünnanud täide epideemia, sest viimasel ajal tuleb meile päringuid iga päev ja kurdetakse, et seekord olevat eriti visa hingega sort. Apteekides laiutavad tühjad riiulid ja tihti ei aita ka sealsed vahendid. Mida siis teha?
Panime eelmsiel aastal kokku jutukese looduslikest võimalustest.  Lugege meie blogis, kuidas täidest lahti saada.
Hetkel on ka meie riiulitelt täišampoon ja neutraalne henna otsa saanud, kuid 2 nädala jooksul peaks saabuma uus kaup.

Kodused vahendid nohu ja köha raviks

Kindlasti peab kõikide külmetushaiguste ja viiruste puhul palju jooma! Vältida lehmapiima, valge nisujahu ja suhkrutooteid, sest tekitavad lima juurde ja viivad kehast vajalikke mineraale ja vitamiine välja. Nohu puhul panna pea alla kõrgendus, et saaks vabamalt hingata. Tuuluta tube regulaarselt.

Lisaks tuleks koheselt tarbida BioLatte Boulardii kapsleid iga 2 tunni tagant, mis aitab kehal seestpoolt haiguse vastu võidelda. Lisaks C vitamiini koos tsingiga ja enamasti saab nii juba paari päevaga terveks. Loe veel, mida kodus saab ära teha, meie Kasulik teada alt

OUTLETis uued kaubad!

Living Crafts ökopuuvillast aluspesu saabus meile taas nii naistele, meestele kui ka lastele. Mõnda toodet on väga väike kogus, seega kehtib jälle reegel, et kes ees, see mees.Rohkem valikut on naiste L ja XL ning meeste S ja XL. Näiteks aluspükse, alussärke, T särke, öösärke ja beebidele bodisid ja pidzaamasid. Hinnad üle mõistuse madalad. Olete oodatud!

 

 

Main Menu