Biolatte Havitall pulbrina 250g

35.00 

Laos on ainult 1

Psyllium Husk-i ja mustikapulbrit sisaldav piimhappebakteriline (probiootiline) toode parandab kõhu ja soolestiku tegevust.

Psyllium Husk-i kiud lisab ja pehmendab väljaheiteid, seega soolestik toimib paremini. Kiud puhastavad soolestikku, sidudes endaga kahjulikke ühendeid. Kiud lisavad ka osmootilist rõhku soolestikus ja piimhappebakterid paljunevad kiiremini. Toode sisaltab Psyllium Husk-i seemnte koort, sisu ja idusid. Suuremõõtmelised (20 mesh) aineosad aeglustavad protsessi soolestikus, mis toote muuhulgas sobivaks lastele ja neile, kellel on laisk soolestik.

Manustamine-
Segada üks supilusikatäis Havitall pulbrit 2 dl veega. Tarbi kohe pärast segamist. Üks kord päevas u 6 g. Soovitatav on juua päeva jooksul lonkshaaval palju vett.
Ei sobi alla 6-aastastele lastele. Pulbrit ei tohi raputada otse suhu, kuna paisub vedelikuga kokkupuutel ning võib tekkida lämbumisoht.

Koostis: Psyllium Husk, mustikapulber (sisaldab rohkesti antioksüdante ja C-vitamiini), piimhappebakterid (B. bifido, E. faecium, S. lactis, L. casei, S. thermophilius)

Tähelepanu! raputa purki korralikult enne iga kasutuskorda!

Säilitamine: kindlalt suletuna, kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Soovitatud päevast annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitu.

Vaata ka retsepti

https://www.looduspere.ee/retseptid/vale-mannavaht-ehk-magustoit-ilma-mannata/

https://www.looduspere.ee/retseptid/marjamaius-seedimisele/

Ühikuhind: 141.96 EUR/kg

Lisainfo

Brand

Keskmine hinnang

5.00

Rated 5.00 out of 501
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Review For This Product

  1. Rated 5 out of 501

    by Reeeet

    Imeline abiline kõhuvaevuste korral.

Main Menu

Biolatte Havitall pulbrina 250g

35.00 

Lisa korvi