Naturaalse himaalaja soola graanulid 1kg

5.99 

Laost otsas

Roosa tervis soolaveskisse

SKU: HURT405 Kategooriad: , ,

Looduslik, rafineerimata, jodeerimata ja lisanditeta 100% himaalaja sool.  Sobib toitude maitsestamiseks. Tekkis 500 milj aastat tagasi ürgmere kuivamise tagajärjel ja ladestub hetkel 300-600m sügavusel maa sees Himaalaja mäestikus Pakistanis. Sorteeritakse käsitsi, pestakse, kuivatatakse päikese käes ja jahvatatakse. Kontrollitud kvaliteet Saksamaa instituutide poolt. Hoida kuivas ja jahedas.

————————–

Üks võimalus kasutamiseks on teha Sole soolalahus:

Soolaplokk asetada klaasi koos veega. Juba 45min järel on vesi saavutanud maksimaalsete ainete ja omadustega lahuse. Vesi võib seista kannus või klaasis isegi aasta ilma, et midagi sellega juhtuks. Jooge lahust iga hommiku võttes teelusikatäis lahust segades see klaasi vee kohta. Kuuri ajal peaks inimene tarbima vett vähemalt 2 liitrit. Lahus puhastab organismi ja annab sulle mineraalaineid.

                

——————–

Kivisool pärineb ca 220 milj. aasta eest kuivanud ürgmerest Himaalajast. Maakoore liikumistega sattus ta sügavale pinnase alla ning on kaitstud keskkonna mõjude eest. Sool kaevatakse välja, purustatakse mehhaaniliselt ja jahvatatakse. Kivisoola ei lahustata veega, ei aurutata ega rafineerita. Kivisool koosneb 84 keemilisest elemendist, mis on ka Maa ning inimese organismi koostisosad. Looduslik sool (halit) koosneb täiuslikest geomeetrilistest kuubikukujulistest kristallidest ning kehastab kõrgemõõtmelist sümmeetriat ja korda.

Kivisool aitab lahustada vanasid mõtte- ja käitumismustreid ning toetab alateadlike mehhanismide muutmist teadlike käitumistega. Tõstab tuju ja parandab meeleolu melanhoolia ja depressiooni puhul.

Natuke soola keelele aitab nõrkuse- ja minestushoogude ületamiseks. Soolavannid leevendavad nahahaiguseid, parandavad naha vereringet, ärgitavad ainevahetust ja harmoniseerivad vegetatiivset närvisüsteemi, mis juhib siseorganeid. Soolarikas õhk on paljudel puhkudel head nahale ja ravivad hingamisteid.

Tavalisel lauasoolal pole loodusliku kivisoolaga mitte midagi ühist. Lauasool on tööstuse jaoks rafineerimiseprotsessi jääk. Seda kasutatakse toiduainetööstuses säilitusainena. Ainult 5% sellest jõuab poelettidele meile tuntud lauasoola nime all. Rafineeritud lauasoola ehk naatriumkloriidi töödeldakse erinevate keemiliste ainetega. Samas taunivad paljud toitumisteadlased anorgaanilise joodi lisamist lauasoolale, mis on nende arvates tervisele lausa skandaalne.

Be the first to review “Naturaalse himaalaja soola graanulid 1kg”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Naturaalse himaalaja soola graanulid 1kg

5.99