Zinzino BalanceTest põhjalik rasvhapete analüüs

117.00 

Laos on ainult 3

Selle testiga saate kodus kontrollida, kas teie keha oomega-6 ja oomega-3 vahekord on tasakaalus, ning vaadata BalanceTestiga üksikasjalikke „enne ja pärast“ tulemusi. See on sõltumatu labori VITAS pakutav ja hõlpsalt läbiviidav kuiv veretest, mida saab mugavalt teha kodus ja mis aitab teil alustada oma terviseplaaniga.

  • Iseseisvalt läbiviidav kuiv veretest
  • Mõõdab 11 eri rasvhappe sisaldust teie veres
  • Arvutab välja oomega-6:3 vahekorra

Zinzino BalanceTest on lihtne veretest rasvhapete analüüsimiseks teie veres, mis peegeldab :
• Kas ma söön piisavalt oomega-3 rasvhappeid sisaldavaid toite?
• Kas minu risk haigestuda südamehaigustesse on kõrgenenud?
• Kas organismi oomega-3 ja 6 rasvhapete suhe on tasakaalus? See on põletikku soodustava oomega 6 ja alandava toimega oomega 3
omavaheline suhe. (eesmärk 3:1 või alla selle)
• Millises koguses on minu organismis erinevaid vajalikke ja mittevajalikke rasvasid?
• Rakumembraanide voolavuse indeksit .
• Ajutegevuse ,meeleelundite ja närvisüsteemi indeksit.
• Rasvhapete kaitsevõimet

Zinzino BalanceTest on lihtne enesetest rasvhapete analüüsimiseks teie veres, mis peegeldab rasvasisldust teie söödud toidus. BalanceTest on kuiv veretest (DBS), mis on rasvhapete analüüsis teaduslikult tõestatult sama täpne nagu veenivereproov. Kõik, mida vaja, on võtta väike tilk verd filterpaberile ja see võtab tegemiseks vähem kui minuti. VITASe analüütilised teenused* analüüsib anonüümselt 11 rasvhappe sisaldust** veres 98% kindlusega. Tulemust kuvatakse umbes 20 päeva pärast veebilehel (zinzinotest.com), kus antakse teavet oomega 6.3 tasakaalu, oomega 3 sisalduse, rasvhapete kaitseprofiili ja muu kohta.

Verelipiidide rasvhapete profiili uuringud on näidanud, et see profiil peegeldab suuresti tervislikku seisundit. Tulemuse vastuste alusel saab paremini analüüsida ja ennetada elustiilist (toitumine, liikumine, uni, meeleolu ja keskkond) tulenevaid võimalikke kroonilisi haiguseid ja põletikke.

*Vitas on GMP-sertifikaadiga keemilise analüüsi lepinguline labor, millel on 20 aastat kogemust kvaliteetsete kromatograafiliste analüüside tegemises tuginedes innovaatilistele teadmistele ja tehnoloogiale.
** 11 analüüsitavat rasvhapet on järgmised: palmitiinhape (PA), steariinhape (SA), oleiinhape (OA), linoolhape (LA), alfa-linoleenhape (ALA), gamma-linoleenhape (GLA), dihomo-gamma-linoleenhape (DHGLA), arahhidoonhape (AA), eikosapentaeenhape (EPA), dokosapentaeenhape (DPA), dokosaheksaeenhape (DHA).

Saa 34% soodsamalt, telli korraga 2 Balance testi hinnaga 155 eur Zinzino lehelt.

Saa 60% soodsamalt, telli BalanceOil KIT koos 2 testiga (2 BalanceTesti + 8 BalanceOil 300ml+2 BalanceOil 100ml)

 

Küsi TASUTA nõu Zinzino toodete kohta toitumisnõustajalt 

Annika Lepikult tel. 5083563 annika.balance@gmail.com

TEIE KAITSE (RASVHAPPEPROFIILI VÄÄRTUS)

See faktor on seotud 11 rasvhappe profiiliga teie veres. Skaala ulatub 0 – 100 ning eesmärgiks on aidata teie kliendil saavutada 120 päeva möödudes testis 100. See ei räägi midagi inimese tervisliku seisundi kohta, vaid ainult rasvhapete kaitsetaseme kohta.

OOMEGA-6 (AA) KUNI OOMEGA-3 (EPA) TASAKAAL

Oomega-6 (AA) kuni oomega-3 (EPA) tasakaal on mõõdik, mis näitab tasakaalu oomega-6 ja oomega-3 rasvhapete vahel. Tasakaal nende kahe vahel viib teie profiili kas tasakaalust välja (üle 9:1), osaliselt tasakaalustatuks (vahemikus 9:1 kuni 3:1) või tasakaalustatuks (3:1 või madalam). Kui kliendil on väärtus 3:1 või kõrgem, on eesmärgiks muuta toitumist nii, et saavutada 3:1 või madalam väärtus.

OOMEGA-3 TASE (EPA+DHA)

Protsent näitab, kui suurel määral on teie EPA+DHS oomega-3 teie rasvhapete koguprofiilist väljas. Oomega-3 on palju eeliseid, kuna tegu teie keha peamiste ehitusvahenditega, EPA on veres, lihastes ja kudedes domineeriv, samas kui DHA on domineeriv ajus, spermas ja silmades. Testiraportis on ideaalseks vahemikuks 8% või rohkem. Euroopa Toiduohutusamet (EFSA) väidab, et EPA ja DHA panustavad normaalse südametöö säilitamisele. DHA panustab ka tavapärase nägemisvõime ja ajutegevuse säilitamisse.

RAKUMEMBRAANI VOOLAVUSINDEKS

See on tasakaal küllastunud hapete ja oomega 3 vahel (EPA + DHA). Küllastunud rasvhapete voolavus on väiksem kui oomega 3 rasvadel. Parem tasakaal 4:1 (küllastunud rasvhapped Omega 3 hapeteks) suurendab rakumembraani voolavust.

VAIMNE JÕUD – TOITUMUSHARJUMUSTE INDEKS

See on tasakaal Omega 6 ja Omega 3 vahel (EPA + DHA). Piisav varu mereandidest pärinevaid Omega 3 happeid, DHA-d, dieedis panustavad normaalse ajutöö tagamisse. Aju on närvisüsteemi kontrollkeskus. See jälgib ja kontrollib keha reaktsiooni silmadest, kõrvadest, lõhna- ja maitsemeeltelt pärinevale teabele

ARAHHIDOONHAPPE (AA) MOODUSTUMISE TÕHUSUS

See näitab tõhusust, millega teie keha rasvhapet Omega 6 teie toidulauale kuuluvast toidust asendamatuks polüküllastunud rasvhappeks Omega 6 (AA) ümber töötleb. Kui teie tõhusus on vähem kui 30%, soovitatakse teil oma toitumiskavasse lisada kõrge AA sisaldusega toiduaineid, näiteks kana-, kalkuni-, sealiga ja kalafarmis kasvatatud lõhe.

Testi läbiviimine

1. Zinzino Test on heakskiidetud in vitro diagnostikatoode isikliku vereproovi võtmiseks kodus.
– Peske esmalt käed seebiga ja loputage sooja veega ning kuivatage need. Võtke proovikaart paberümbrikust välja.
Hoidke ümbris hilisemaks kasutamiseks alles.
Rebige testkaardilt maha osa, millel seisab ALLES HOIDA, ning tehke pilt testi ID-st. Oma ISIKLIKU testi ID-ga näete AINULT OMA testitulemust. Asetage lauale kaart selliselt, et kaardil olevad kaks ringi on suunatud üles.

2. Kasutage sõrmeotsa puhastamiseks alkoholiga immutatud lappi (soovitatakse kasutada keskmist sõrme).
Suurendage verejooksu, tehes käega ringe või raputades seda suunaga alla 20 sekundit.
Võtke välja ühekordseks kasutamiseks mõeldud lantsett. Keerake plastikust stopperit 1/4 võrra ringil vastupäeva. Tõmmake pistik välja ja lantsett on kasutusvalmis.

3. Asetage lantsett sõrmeotsa madalama osa vastu ja suunake see laual oleva kogumispaberi suunas. Vajutage lantseti otsa sõrme suunas, kuni kuulete klõpsu. Lantsett teeb automaatselt sõrme väikese torke.

4. Ärge puudutage filtripaberist rõngaid kätega. Pigistage sõrme õrnalt üks kord ja laske mitme, vähemalt kolmel vabalt tilkunud veretilgal kukkuda testkaardi igasse ringi. Veri peab ringide seesmise osa täiesti täitma.
Oluline: Vältige sõrme agressiivset vajutamist, et verevoolu suurendada.

5. Jätke testkaart vähemalt 10 minutiks horisontaalselt toatemperatuurile, et näidised saaksid hästi ära kuivada.

6. Sisestage proovikaart tagasi paberümbrikusse. Seejärel asetage paberümbrik metallkotti ja sulgege see.
Oluline: Ärge eemaldage kuivatuskotti metallkotist.

7. Asetage suletud metallkott suurde ümbrikusse, millel on laboratooriumi aadress: NB! Enne postitamist PEATE ümbrikule kleepima õiges koguses postmarke (Eestist Norrasse maksab kirja saatmine 1,90 eur).

8. Minge internetti ja sisestage oma testikood aadressil
www.zinzinotest.com. Sellelt veebilehelt leiate hiljem oma testitulemused. Tulemuse valmimiseks kulub 10-20 päeva.
Oluline: Hoidke see osa kaardist alles, millel seisab „ALLES HOIDA“. Oma ISIKLIKU testi ID-ga näete internetis AINULT OMA testitulemust.

 

Be the first to review “Zinzino BalanceTest põhjalik rasvhapete analüüs”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Zinzino BalanceTest põhjalik rasvhapete analüüs

117.00 

Lisa korvi