Naturaalne peen Himaalaja sool 1kg

5.36 

Laos

SKU: HURT401 Kategooriad: , ,

Looduslik, rafineerimata, jodeerimata ja lisanditeta 100% himaalaja sool. Sobib toitude maitsestamiseks. Tekkis 500 milj aastat tagasi ürgmere kuivamise tagajärjel ja ladestub hetkel 300-600m sügavusel maa sees Himaalaja mäestikus Pakistanis. Sorteeritakse käsitsi, pestakse, kuivatatakse päikese käes ja jahvatatakse. Kontrollitud kvaliteet Saksamaa instituutide poolt. Hoida kuivas ja jahedas.

——————

Kivisool pärineb ca 220 milj. aasta eest kuivanud ürgmerest Himaalajast. Maakoore liikumistega sattus ta sügavale pinnase alla ning on kaitstud keskkonna mõjude eest. Sool kaevatakse välja, purustatakse mehhaaniliselt ja jahvatatakse. Kivisoola ei lahustata veega, ei aurutata ega rafineerita. Kivisool koosneb 84 keemilisest elemendist, mis on ka Maa ning inimese organismi koostisosad. Looduslik sool (halit) koosneb täiuslikest geomeetrilistest kuubikukujulistest kristallidest ning kehastab kõrgemõõtmelist sümmeetriat ja korda.

Kivisool aitab lahustada vanasid mõtte- ja käitumismustreid ning toetab alateadlike mehhanismide muutmist teadlike käitumistega. Tõstab tuju ja parandab meeleolu melanhoolia ja depressiooni puhul.

Natuke soola keelele aitab nõrkuse- ja minestushoogude ületamiseks. Soolavannid leevendavad nahahaiguseid, parandavad naha vereringet, ärgitavad ainevahetust ja harmoniseerivad vegetatiivset närvisüsteemi, mis juhib siseorganeid. Soolarikas õhk on paljudel puhkudel head nahale ja ravivad hingamisteid.

Tavalisel lauasoolal pole loodusliku kivisoolaga mitte midagi ühist. Lauasool on tööstuse jaoks rafineerimiseprotsessi jääk. Seda kasutatakse toiduainetööstuses säilitusainena. Ainult 5% sellest jõuab poelettidele meile tuntud lauasoola nime all. Rafineeritud lauasoola ehk naatriumkloriidi töödeldakse erinevate keemiliste ainetega. Samas taunivad paljud toitumisteadlased anorgaanilise joodi lisamist lauasoolale, mis on nende arvates tervisele lausa skandaalne.

Be the first to review “Naturaalne peen Himaalaja sool 1kg”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Natur Hurtig Himaala sool peen

Naturaalne peen Himaalaja sool 1kg

5.36 

Lisa korvi