Sünergiline segu mere mikrovetikate õlist, milles on palju EPA-d, DHA-d ja DPA-s, koristuseelsetest oliividest valmistatud esimese külmpressi oliiviõlist, milles on palju OA-d ja polüfenoole, ussikeeleseemneõlist, mis sisaldab palju SDA-d, ALA-d ja GLA-d, ning täistaimsest vitamiinist D3.

Meie BalanceOil+ Vegan aitab kaitsta rakke roostetamise (oksüdeerumise) eest ja taastab oomega-6- ja oomega-3-rasvhapete ohutu tasakaalu, toetades normaalset vaimset võimekust ning südame ja immuunsüsteemi tööd.

KOOSTISOSAD: Looduslikud: külmpressitud oliiviõli Mikrovetikatest schizochytrium sp. Saadud vetikaõli, rafineeritud Ussikeeleseemneõli antioksüdandid (tokoferoolidest rikas Ekstrakt), vitamiin d3 (taimsest ekstraktist saadud kolekaltsiferool)

Sidrun: külmpressitud oliiviõli mikrovetikatest Schizochytrium sp. Saadud vetikaõli, rafineeritud Ussikeeleseemneõli loodusliku maitsega ja sidrunimaitseline Antioksüdandid (tokoferoolidest rikas ekstrakt), vitamiin d3 (taimsest ekstraktist saadud kolekaltsiferool)

Saa 25% soodsamalt, telli BalanceOil+ Vegan KIT (8 BalanceOil+ Vegan 300ml)

Saa 51% soodsamalt, telli BalanceOil+ Vegan KIT koos 2 testiga (2 BalanceTesti + 8 BalanceOil+Vegan 300ml)

Küsi TASUTA nõu Zinzino toodete kohta toitumisnõustajalt 

Annika Lepikult tel. 5083563 annika.balance@gmail.com

Lae alla põhjalik info pdf-na BalanceOil-plus-Vegan-et-EE 

Peamised eelised:

Normaalne ajutalitlus: EPA- ja DHA-happed aitavad tagada normaalse ajutalitluse1. Raseduse ja rinnaga toitmise ajal toetab DHAhape
lapse aju normaalset arengut.1. Pika ahelaga oomega-3-rasvhapped on olulised nii meile endale kui ka meie järglastele.

Hea südamele: EPA- ja DHA-happed on kasulikud südamele. Nad aitavad tagada südame normaalse talitluse

Hea imuunsüsteemile: BalanceOil sisaldab D-vitamiini, mis on väga oluline immuunsüsteemile, kuna aitab tagada selle normaalse talitluse

Suurendab ohutult ja tõhusalt keha EPA ja DHA taset

Aitab reguleerida normaalse oomega-6 ja oomega-3 rasvhapete vahekorra

Suurendab keha polüfenoolide taset ja aitab kaitsta verelipiide oksüdatiivse
stressi eest

Aitab hoida silmade tervist ja head nägemist , vere triglütseriidide normaalset
taset, normaalset vererõhku, normaalset vere kaltsiumisisaldust,
normaalset luustruktuuri, soodustab lihaste normaalset talitlust, hammaste
tervist ja rakkude jagunemist.

SOOVITATAV ANNUSTAMINE:

Soovituslik kasutamine: 0,15 ml kehakaalu kilogrammi kohta. Reguleerige annuse suurust kehakaalu järgi. Täiskasvanud kehakaaluga 50 kg: 7,5 ml päevas. Täiskasvanud kehakaaluga 80 kg: 12 ml päevas. Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist

Ettevaatust: Kui võtate verd vedeldavat ravimit, pidage enne toote kasutamist nõu arsti või õega.

Säilitamine: Avamata pudeleid hoida pimedas kuivas kohas toatemperatuuril. Avatud pudeleid hoida külmkapis ja kasutada ära 45 päeva jooksul. Oliiviõli tahkumise tõttu võib õli temperatuuril alla 4 °C muutuda häguseks. Toatemperatuuril õli selitub. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toiteväärtus
Toiteväärtus ja koostis: 7.5 ml 12 ml
Kokku oomega-3-rasvhappeid 1764 mg 2822 mg
Vetikaõli 2092 mg 3348 mg
sellest EPA 492 mg 787 mg
sellest DHA 716 mg 1146 mg
sellest DPA 115 mg 184 mg
Ussikeeleseemneõli 968 mg 1550 mg
sellest SDA 130 mg 209 mg
sellest ALA 310 mg 496 mg
sellest GLA 101 mg 162 mg
Oliiviõli 3986 mg 6377 mg
sellest oomega-9 rasvhapped 3279 mg 5247 mg
sellest polüfenoolid 3.4 mg 5.5 mg
Vitamiin D3 12.6 ug (250 % of RV*) 20 ug (400 % of RV*)

*RV = võrdluskogus

TASAKAAL 120 PÄEVAGA
Meie sertifitseeritud laborites on analüüsitud enam kui 270 000 testi tulemusi (Jaanuar 2019), mis teeb sellest maailma suurima andmebaasi.
Keskmine oomega 6:3 tasakaal oomega 3 lisandit mitte tarbivatel inimestel on Põhja-Euroopas 12:1, Euroopas 15:1 ja USA’s 25:1. Peale
BalanceOil tarbimist 120 päeva, on keskmine vahekord alla 5:1 ja paljudel juhtudel isegi alla 3:1.

Vetikaõli

Mikrovetikatest Schizochytrium sp. saadud õli sisaldab rikkalikult oomega-3-rasvhappeid: eikosapentaeenhapet (EPA) ja dokosaheksaeenhapet (DHA). See on esimene saadavalolev vegetaarne EPA/DHA toode, mis on bio-alternatiiviks traditsioonilisele kalaõlile. See kontsentreeritud ja nõuetele vastav toode on valmistatud FDA poolt kontrollitud rangelt jälgitavas tootmisüksuses USAs.

Ussikeeleseemneõli

Ussikeele seemnetest valmistatud külmpressi õli töödeldakse madalatemperatuurilises puhatsusprotsessis, mille käigus seda rafineeritakse, pleegitatakse, desodoreeritakse ja vinteriseeritakse, andmaks tootele kahvatukollast ilmet ja neutraalset lõhna. See on GMO-vaba, sisaldab rikkalikult oomega-3-rasvhappeid SDA ja ALA ning ka oomega-6-rasvhapet GLA. Suurepärane valik taimetoitlastele ja veganitele, kuna ussikeeleseemneõlil on ideaalne rasvhapete profiil. Esiteks, see sisaldab kaks korda rohkem oomega-3 rasvhappeid kui oomega-6- rasvhappeid ja aitab seetõttu tasakaalustada oomega-6- ja oomega-3-rasvhapete vahekorda. See on kontrastiks enamusele saadavalolevatele taimsetele õlidele, mis sisaldavad liigses koguses oomega-6-rasvhappeid. Teiseks, ussikeeleseemneõli sisaldab haruldast oomega-3-rasvhapet SDA, mis muudetakse kehas EPA-ks viis korda paremini kui tavaline taimse päritoluga oomega-3-rasvhape ALA, mida saadakse näiteks linaseemnetest. Kuid see pole veel kõik. Ussikeeleseemneõli sisaldab väärtuslikku oomega-6-rasvhapet GLA.

Ekstra neitsioliiviõli

Hispaania oliivisort Picual valiti rikkaliku oomega-9-rasvhapete ja väga suure antioksüdantide sisalduse tõttu. Oliivid on eelkorjekvaliteediga, töötlemisel kivid eraldatakse ja külmpressitakse ainult viljad. Saadakse ekstra neitsiõli, mis sisaldab rohkelt oomega-9-rasvhapet (oleiinhapet) ja polüfenoolideks nimetatavaid antioksüdante (üle 750 mg/kg5), mõlemal on mitu kasulikku mõju.Polüfenoolid kaitsevad pudelis sisalduvat BalanceOil+ Veganit, kuid mis veelgi olulisem – ka teie rakke.4

Vitamiin D3

Meie eksklusiivne täistaimne vitamiin D(kolekaltsiferool) on saadud spetsiaalsetest mahekasvatatud ja looduslikust allikast – samblikust. See võib akumuleerida suures koguses kasulikke toitaineid, kaasa arvatud vitamiin D3. Vitamiin Dekstraheeritakse ja seejärel lisatakse sellele veidi kookosõli. Vitamiin Dvastab täielikult vegan-nõuetele ja on loomulikult GMO-vaba.

Looduslikud tokoferoolid

Toidulisandites kasutatakse antioksüdantidena tavaliselt segatud tokoferoole. Kasutatavad looduslikud tokoferoolid on valmistatud GMO-vabast, ülirafineeritud sojaõli destillaadist, mida on veel rafineeritud ja mis ei sisalda seetõttu sojavalke. See tähendab, et selles ei ole allergeene. Tüüpiline koostis: alfa-, beeta-, gamma- ja delta-tokoferoolid.

 

Be the first to review “Zinzino BalanceOil+ Vegan oomega 3 + D vit. õli 300ml, sidrun”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Zinzino BalanceOil+ Vegan oomega 3 + D vit. õli 300ml, sidrun

79.00 

Lisa korvi