Trinero kapslid 60tk

89.00 

Laos

Toidulisand. Immuunsüsteemi tugevdamiseks ja organismi vastupanuvõime suurendamiseks.

TRINERO pakub kehale võimet rakkude tasandil imada ja manustada toitaineid, antioksüdante, rasvhappeid ja mineraale. TRINERO aitab hoida teie keha terve ja tasakaalus, eemaldades kehast vabad radikaalid, raskemetallid, keskkonnamürgid, surnud rakud ja viirused.

TRINERO sisaldab kanepiteed, mis on kasvatatud ELi sertifitseeritud seemnetest ilma pestitsiidideta.

TRINEROt ei ole ekstraheeritud, eraldatud, sünteesitud ning see on ilma lahustijääkideta ja täiesti orgaaniline. Tootele on lisatud kogu taime pulber koos seemnete, kiudainete ja lehtedega. 

Lisaks sisaldab toode ka HUFULAC®-i(Black Stuff), mis on kase- ja musta pässiku  ekstrakt ning, mis sisaldab 25% humiinhapet ja 75% fulviinhapet. 

Koostis: Polüfenoolid, fulviinhape, humiinhape, kanepitee.

Kasutamine: 1 kapsel päevas.

Olenemata, kas soovite terviseprobleeme parandada või lihtsalt oma keha tervena hoida, ei vaja te suuremat annust, sest keha lihtsalt ei tarbi rohkem kui vaja.

TRINERO ei sobi rasedatele ega imetavatele emadele, südameprobleemidega inimestele ega antidepressante võtvatele inimestele.

Kannabinoidid + polüfenoolid + fulviinhape + humiinhape

Trinero on loodud neile, kes soovivad ühendada Black Stuffi mõju kannabinoidide toimega. Ühendades need kaks, toetavad nad üksteist ja tuntavad mõjud on tugevamad kui eraldi tarbides.

Lisaks Black Stuffi mõjule on kliendid märganud, et Trinero:

Vähendab stressi

Parandab und

Taastab söögiisu

 

Be the first to review “Trinero kapslid 60tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Trinero kapslid 60tk

89.00 

Lisa korvi