Reg Activ® Liposoomne C-Vitamiin 250ml

59.00 

Laos on ainult 2

Vedel toidulisand, mis annab kõrge c-vitamiin annuse efektiivselt imenduvas liposoomses vormis. C-vitamiin toetab immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist, kaitseb oksüdatiivse stressi eest ja vähendab väsimust ning kurnatust.

Liposoomsed toimeained on üldiselt kallimad kui tavapärased katmata toidulisandid. Miks on mõistlik valida võimalusel just liposoomne versioon?
Põhjus on selles, et kattes toimeaine liposoomse kihiga, paraneb selle imendumine organismi märgatavalt. Näiteks liposoomsesse kesta kapseldatud C-vitamiin on kaitstud kiire lagunemise ja selle elimineerimise eest kehas. Nii suureneb  võimalus vajalikel ainetel jõuda sihtrakkudesse ja kudedesse kus vitamiin kohe kasutusele võetakse.

Liposoomne kapseldamine aitab:

  • toimeainet kaitsta ensümaatilise või hüdrolüütilise lagunemise eest mao ja soolte läbimisel
  • tõhustada interaktsiooni soolestikus olevate enterotsüütidega
  • Kaitsta toimeainet kiire eemaldamise vastu maksast

Koostisosad: Vesi; c-vitamiin (NAATRIUM-L-ASKORBAAT, KAALIUM-L-ASKORBAAT, askorbiinhape); emulgaator: letsitiin (GMO VABA päevalill); niiskusesäilitaja: glütserool; alkohol <2.8%; säilitusaine: kaaliumsorbaat; antioksüdant: vitamiin E (D-alfa-tokoferool).

Liposoomne vitamiin C on:

Vegan, gluteenivaba, suhkruvaba, GMO vaba

Ohutu loomadele ja keskkonnale Reg’Activ®-i tooted on toodetud ilma loomadel testimiseta ning need ei kahjusta keskkonda.

Kiire ja efektiivne

Liposoomne C-Vitamiin on kiirelt ja hästi imenduv toidulisand. Selle kiirelt toimiv koostis on tõestatult sinu keha parim sõber viiruste ja halbade bakterite vastu võitlemisel terve aasta vältel.

Vähem on rohkem

Selle asemel, et pakkuda lihtsalt suurt valikut tooteid, keskendutakse eksklusiivsete toidulisandite koostiste välja töötamisele, vastates teatud tervisevajadustele, mis baseeruvad autentsetel ja kõrgekvaliteedilistel toimeainetel, milled taga on põhjalikud teadustööd.

Annustamine

2,5 ml päevas (500 mg vitamiin C-d) või 5 ml päevas (1000 mg c-vitamiini – terapeutiline kogus)

5 ml on umbes üks supilusikatäis. Tootega on kaasas mõõdunõu.  Avatuna säilib 2 kuud toatemperatuuril ja külmkapis 4 kuud.

Tähelepanu:

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks annuseks soovitatud kogust. Ületarbimine võib põhjustada kõhulahtisust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Annuste arv
50 annust
Soovitatav kogus
5 ml (mõõte tops tootega kaasas)
5 ml sisaldab:
C-vitamiini 1000 mg
Autentsed koostisained
Vitamiin C (naatrium askorbaat, kaalium askorbaat, askorbiinhape) 

Antioksüdant: vitamiin E (D-alfatokoferool)

Vegan
jah
GMO-vaba
jah
Gluteenivaba
jah
Peamise koostisaine
toime:
  • Immunsüsteemi toetus
  • Väsimuse vähendamine
  • Kurnatuse vähenemine
Toodetud Euroopas
jah
Kõrge biosaadavus
jah
Kliiniliselt tõestatud
koostisained
jah

Kõrge tugevusega c-vitamiin:

50 annust 1000 mg c-vitamiini vedelal kujul – kõrge annus suukaudu manustatavat liposoomset c-vitamiini kiireks ja efektiivseks transpordiks immuunsüsteemi

Mitu kasutegurit:

kõrge c-vitamiini annus toetab immuunsüsteemi tööd, kaitseb oksüdatiivse stressi eest ja vähendab väsimust

Kõrge biosaadavus:

eksklusiivne c-vitamiini liposoomne koostis on kliiniliselt tõestatud kõrge biosaadavusega – see imendub kehas väga kergelt

Vegan toidulisand:

looduslik c-vitamiin toidulisand. Sobib nii veganitele kui ka vegetariaanidele. GMO-vaba, suhkruvaba ja gluteenivaba koostisega

Kvaliteetne toode:

Reg’Activ®-i eksklusiivsest toidulisandite sarjast spetsiifiliste tervisevajaduste täitmiseks, kasutades ainult teadustöödele baseeruvaid koostisaineid

Be the first to review “Reg Activ® Liposoomne C-Vitamiin 250ml”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Reg Activ® Liposoomne C-Vitamiin 250ml

59.00 

Lisa korvi