Raab D-mannoosi-jõhvika närimistabletid põiele 24tk

19.35 

Laos on ainult 1

Toidulisand. Vegan, gluteeni- ja laktoosivaba.

Üks tablett sisaldab 2g D-mannoosi, 1,8mg proandotsüaniidi (PAC) jõhvikatest, tsink, biotiin ja looduslik C-vitamiin acerola kirssidest. D-mannoos  takistab nt E.Coli bakteril kleepumast soolestiku pinnale. C-vitamiin ja tsink aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele ja biotiin kaitseb limaskesti, katavad põit ja kuseteesid.Koostisosad: 91% D-mannoos, 3% acerola pulber (60% acerola mahlaskontsentraat, maltodekstriin), 1% jõhvika ekstrakt), hapestumist tekitavad ained: sidrunhape, antiadhesioonivahendiks: magneesiumstearaat ja ränidioksiid, tsinkglükonaat, loomuliku maitse, D-biotiin.

D-mannoos on jõhvikatest ekstraheeritud looduslik suhkur, mis aitab hoida põie ning kuseteede elundkonda tervena. See looduslik suhkur takistab suurt kahju tegeval nt E.Coli bakteril kleepumast kuseteede seinte epiteelrakkudele. Organism kasutab D-mannoosi ainevahetuses ainult väikestes kogustes, ülejäänu väljutab kiiresti uriiniga jättes sealjuures mõjutamata veresuhkru taseme. See on küll sarnane glükoosile, aga ei avalda samasugust mõju. D-mannoos aitab puhastada urinaaltrakti, lisaks on ta ka toiduks piimhappebakteritele soodustades kasulike bakterite kolooniate kasvu soolestikus.

Sisaldus

100 g

2 Tabl. * (soovituslikust päevasest kogusest)

Vitamiin C

595 mg

26 mg (33 %)

Biotiin

1136 µg

50 µg (100 %)

Zink

70 mg

3,1 mg (31 %)

Kasutamine: kaks pastilli päevas või ühe nädalane kuur vastavalt järgmisele skeemile: 4 pastilli esimesel kolmel päeval. Alates 4 päevast kuni 7 päevani 3 pastilli. Kogused tuleks jagada kogu päeva lõikes ühtlaselt. Uriini eritumise soodustamiseks soovitatakse iga päev vähemalt kaks liitrit vett juua.

Ühikuhind:

Be the first to review “Raab D-mannoosi-jõhvika närimistabletid põiele 24tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Raab D-mannoosi-jõhvika närimistabletid põiele 24tk

19.35 

Lisa korvi