Priméal mungoad 500g

4.99 

Laos

Mahepõllundusest pärit mungoad sobivad nii idandamiseks kui toidutegemiseks.

100g sisaldab:
Energia 1194 KJ / 285 kcal
Valk 23.8 g
Süsivesikud 43,6 g
Rasv 1.3 g

Ühikuhind: 9,58 EUR/kg

———————–

Mungube kasvatatakse peamiselt Hiinas. Munguba on enim toiduks idandatav uba. Mungoa idandid on tarvitamiskõlbulikud 2-5 päevaga. Kasuta niisama salatites või kuumuta roavalmistamisel. Kasutatakse laialdaselt aasia köögis.

Idanenud seemnetes, idudes ja võrsetes on olemas kõik toitained, mida elusorganism vajab, kusjuures kergesti omastataval kujul ning ilma ühegi konservandita. Kasvavad idandid pakuvad silmarõõmu oma reipa välimusega, nad sümboliseerivad elujõudu ning lisavad ka südatalvel usku kunagi ikka saabuvasse kevadesse. Kõigele lisaks on idandid ka üsna maitsvad ning enamusest esmaproovijatest saavad veendunud idusööjad.

Erinevate taimede idude toiduks tarvitamine võimaldab tagada organismile vajalikud ained sõltumatult aastaajast. Idud kujutavad endast looduslikku kontsentraati vitamiinidest, fermentidest, mineraalainetest ja kergesti omastavatest valkudest ning süsivesinikest. Idanenud tera stimuleerib organismi isepuhastumis- ja taastumisvõimet, mis on leidnud juba tõestamist.

IDANDITE RAVIOMADUSED
Idude tarvitamine toiduks aitab ravida ka mitmesuguseid haigusi. Siin pole mingit saladust – idude elus energia stimuleerib organismi sisemisi jõude. Peale selle, idud ei ole toksilised ja harva on neil ka kõrvalmõjusid, erinevalt ravimpreparaatidest. Kasutades kõiki kolme oma „liikumapanevat jõudu” (koostist, energiat ja informatsioonivälja), on idud võimelised saavutama haiguste üle võitu. Elus toit annab inimesele palju suurema energiavoo kui lihtsalt terevili. See on sellepärast, et idanemise protsessis terades olev eluenergia on palju aktiivsem.
Tarvitades toiduks idandeid, võimaldab see stimuleerida organismi immuunsüsteemi. Idandid – see on toit, mis on salvestanud endaase päikeseenergiat, see on „päikese vitamiinide” akumulaator, see on inimesele ideaalne „kütus”, kütus, mis põletab kõik organismis oleva liigse, haige ja kasutu. Idandid ravivad kogu organismi tervikuna, kuna nende süstemaatilisel tarvitamisel toimuvad organismis uuenemisprotsessid, kulunud rakkude asendamine.
Mitte vähem kasulikult mõjub inimesele  idandite informatsiooniväli. Organism saab idandite tarvitamisel toiduks noort, tervet, mutatsioonidest kahjustamata materjali. Idandid, mida ei ole töödeldud ei keemiliselt ega termiliselt, kannavad endas tervet informatsiooni, mis saadud emakeselt-looduselt. See informatsioonilaeng mõjutab inimese informatsioonivälja, toetades ja tugevdades teda heas, rõõmsas ja elujaatavas häälestuses.

Idandeid endid, kui on vaja pidurdada nende kasvu, võib hoida ajutiselt külmikus kuni teistkordse leotamiseni ja kasutamiseni.

Toored idandid:
• tõstavad immuunsust
• reguleerivad ja taastavad organismi eluliselt tähtsaid funktsioone
• stabiliseerivad ja noorendavad kõiki organismi süsteeme: närvi-, endokrinoloogilisi-, verevarustus-, lümfi-, seede-, hingamis-, eritus- , termoregulatsiooni- , tugi-ja liikumis- , paljunemis- jne.
• kergelt, ilma organismi jõutagavarade pingutusteta puhastavad nad  meid mitte ainult kudede, vaid ka rakkude jääkidest ja isegi patogeensetest ja organismile mitteomastest moodustistest.
• rikastavad hapnikuga verd
• viivad organismist välja rakkude jääkprodukte, mürke, liigset kolesterooli, mitteorgaanilisi ja teisi kahjulikke aineid, teevad kahjutuks mutageene, mis on organismi sattunud
• aitavad ravida paha- ja healoomulisi kasvajaid (eriti nisu idandid).

Esitage oma ülevaade

2 Arvustused selle toote kohta

 1. by Pille-Riin

  Tere,

  soya vert on prantsuse keeles mungoa nimetus. Nad on küll sojaubadega sugulased, kuid munguba tohib idandatuna süüa toorelt. Sellest on ka tema suur populaarsus.

 2. by Helge Porila

  Tere!
  Selle paki peal on kirjas Soja vert? Teie firma sildil aga Mungoad. Kas tegemist on siis mungoa või sojaoaga? Või on need üks ja sama asi? Vahet peab tegema, sest mungoa idusid võib süüa toorelt, sojaoa idusid aga mitte.
  Tervitustega
  Helge Porila

Main Menu

Priméal mungoad 500g

Priméal mungoad 500g

4.99 

Lisa korvi