Living Crafts pikkade käistega valge särk naistele 36/38

57.94 

Laos on ainult 3

SKU: LIV4703013638 Kategooriad: , ,

Mahevillast (70%) ja siidist (30%) valmistatud pehme särk on seljas ülimugav ning hoiab mõnusalt soojas ka kõige krõbedama külmaga. Pikkade käistega särk on ilma õmblusteta, kerge V-kaelusega. Kvaliteetne materjal on hingav ning liibub kenasti ümber keha. Villa-siidi segust särk jahutab kuumaga ja soojendab külmaga. Kandmiseks alussärgina riiete all, aga sobib ka mugavaks talviseks särgiks.

Vill on hingav ja soojust reguleeriv materjal, millelt on ainulaadne omadus niiskust vastu võtta (kuni kolmekordseks omaenda kaalust) ja seda jälle välja hingata. Samas on see väga veniv ja kerge. Kõik villased tooted Looduspere valikus on pehmed ja mõnusad, mitte kratsivad ja ebamugavad. Tänu oma kergusele, õhulisusele ja soojusjuhtivusele sobivad villast tooted igaks aastaajaks. Villa hooldus on tegelikult imelihtne – õhutage teda, sest vill taastab ennast ise õhu käes.

Siid on väga kerge ja mõjub nahale rahustavalt, soojust reguleerivalt ja kuivab ruttu. Siid suudab endasse imeda niiskust 30% omaenda kaalust. Töötlemata siidi kasutatakse ka selle ravi- ja põletikuvastase toime tõttu. Siidikookon koosneb tavaliselt 3000 meetri pikkusest õrnast siidiniidist. Ka siid taastub kõige paremini värskes õhus. Ka kerged lõhnad ja kortsud kaovad nii imelihtsalt. Siidi pesemise korral kasutage siidi- või villapesuainet, nii säilib see kauem ilusana. Ärge leotage siidi kaua vees.

Peske villast riideid ainult nähtavate plekkide puhul käsitsi või pesumasinas villapesu programmiga ja villapesu ainega. Soovitame villaseid tooteid igal neljandal korral loputada lanoliiniga.

Be the first to review “Living Crafts pikkade käistega valge särk naistele 36/38”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Living Crafts pikkade käistega valge särk naistele 36/38

57.94 

Lisa korvi