LAVI puhas allikavesi 5L töötlemata, pestitsiidivaba

7.99 

Laost otsas

Karge, puhas ja heamaitseline, mõõduka mineraalainete sisaldusega, vaba vees sageli probleeme tekitavatest nitraatidest, pestitsiididest, raskemetallidest ja muude saasteainete jääkidest.

Lavi allikavee pH on 7,3, mis on täiuslikult sobiv meie organismi jaoks! Juhul kui pH on alla 7, on vesi happeline, ja kui üle 7, siis aluseline. Vere pH ideaalne tase on 7,365 ehk kergelt aluseline ja varieerub vahemikus 7,34 – 7,45 – nagu ka Lavi allikavesi.

Lavi vee mineraalainete sisaldus on alla 0,5 g liitri kohta, mis ei koorma organismi liigse soolsusega ja on puhtale veele omase maitsega.

Lavi vee mineraalide sisaldus mõõdetuna mg/l kohta:

  • Kaltsium (Ca2+) – 84,8 mg/l
  • Magneesium (Mg2+) – 13,0 mg/l
  • Naatrium (Na+) – 6,5 mg/l
  • Kloriidid (Cl) – 5,9 mg/l
  • Fluoriidid (F) – 0,3 mg/l
  • Sulfaadid – 45 mg/l
  • Vesinikkarbonaat – 264 mg/l

Inimene on ajalooliselt harjunud jooma üksnes looduse poolt puhastatud vett. Pandivere allikatest ühed, Lavi allikad, on tuntud puhta ja tervisliku vee allikatena, millest inimesed on joonud kiviajast peale. Lavi küla allikad on allikad Lääne-Viru maakonnas Vinni vallas Pandivere kõrgustiku idaosas. Allikad piirnevad Männikvälja mõhnastikuga, mille külgedel avanevad langeallikad. Olenevalt aastaajast ja sademete hulgast on Lavi allikate summaarne vooluhulk 108–441 l/s. Meie allika vooluhulk jääb mõõtmiste kohaselt vahemikku 20–30 l/s. Veetemperatuur on allikates aastaringselt stabiilne, ligikaudu 6 °C.

Vabavooluga filtreerunud – läbi lubjakivide mineraliseerunud ja liivakivide puhastunud – allikavesi sisaldab üpriski palju kaltsiumkarbonaate (rahvakeeles lupja) ja muidki mineraale looduse poolt antud koosluses, mis on inimesele vajalik ja asendamatu organismi tasakaalus hoidmiseks. Kaltsium on tarvilik eriti üle 50-aastaste vanusegrupis, et vältida luukadu.

Miks on Lavi allikavee pakendiks kott, mitte pudel?

Lavi allikavesi tarnitakse 5-liitrises BPA-vabas pouch-vaakumkotis, mille materjal on valguskindel ja sobiv vee säilitamiseks. Vesi säilub pimedas ja väljub liblikkraani kaudu, mis ei lase õhku tagasi. Juhul kui hoida kotti ka jahedas – samades tingimustes, kui on vesi maa all  –, püsib vesi maksimaalselt värskena ja säilitab allikaveele omase puhta maitse.

Pouch-pakendite kasutamine on loodussäästlikum kui pudeldamine selle poolest, et pakendamise ja transportimise energiavajadus on märgatavalt väiksem. Kott ise on kodustes tingimustes taastäidetav. Kasutusaja lõppedes on koti materjal ümbertöödeldav.

Kvaliteedist

Säilitades aegadeülese looduslikkuse, täiendame seda tänapäevase tehnoloogia ja teadlikkusega hügieenist, mikrobioloogiast, hüdrogeoloogiast, inseneriteadusest, keemiast ja füsioloogiast. Vee villimine toimub meie värskelt renoveeritud kaasaegses tootmishoones. Vesi on igakülgselt uuritud Eesti ja Soome juhtivates laborites ja pideva kontrolli all.

Joogiks, söögiks ja terviseks!

Miks kraanivesi pole parim valik joomiseks?

Töödeldud vesi kaitseb veevärgi torustikku, majapidamisseadmeid ja ka bakteriaalsete nakkuste eest, aga ei toeta organismi loomulikku bakterikooslust ega mineraalsust. Tööstusliku vee pikaajaline tarbimine võib soodustada haiguste ja krooniliste põletike teket, kuna töödeldud vesi ei ole organismile omane.

Be the first to review “LAVI puhas allikavesi 5L töötlemata, pestitsiidivaba”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

LAVI puhas allikavesi 5L töötlemata, pestitsiidivaba

7.99