Kurgu- ja ninasprei Tsilk Värska mineraalveega 30ml

4.99 

Laos on ainult 3

Tsilk on esimene Eestis toodetud 100% looduslik Värska kange mineraalveega kurgu- ja ninasprei, mis leevendab nina ja kurgu limaskesta ärritust.

Kurgu- ja ninasprei Tsilk sündis Värska kuurortravikeskuse koostööst Tartu Ülikooli teadlastega, kes otsisid vastust küsimusele: Kuidas teha inimestele lihtsasti kättesaadavaks aastakümnete  jooksul oma tõhusust ülemistele hingamisteedele tõestanud Värska kuurordi kange ravimineraalvesi?

Tulemusena loodud nina- ja kurgusprei Tsilk ületas uuringutes kõik ootused. Erinevalt mere- või ookeanivee baasil toodetavatest spreidest sisaldab Tsilga lahus algupäraselt kõiki väärtuslikke mineraale ja mikroelemente (B, Fe, Mn, Li, Sr, Ba) juba optimaalses koguses, see ei vaja lahjendamist ega säilitusaineid. 

Värska nr. 6 puurkaevust 595 meetri sügavuselt voolavale looduslikule mineraalveele puudub inimtekkeline keskkonnamõju – vesi on maapõue sügavustes puutumatuna püsinud aastatuhandeid.

Lahuse soolasisaldus on natuke kõrgem keha loomulikust (0,9%-ne NaCl lahus) soolatasemest. Soolane mineraalvesi leevendab ninakinnisust, puhastades samal ajal ninaõõnt liigsest limast ja aitab seda kaitsta nakkuste eest. Leevendust saab kurguärrituse ja kurgukuivuse korral. Tsilk ei sisalda tööstuslikke raviaineid ja seetõttu pole sellel kahjulikke kõrvalmõjusid ja seda võib kasutada pikema aja jooksul. 

Pakend: 30 ml pumppihustiga pudel stiilselt kujundantud karbikeses. 

Pudel sisaldab antibakteriaalset pumbasüsteemi, mis väldib pisikute sisenemist kogu kasutusaja jooksul.

Kõlblikkusaeg 36 kuud. “Tsilk” kasutusaeg 12 kuud peale pudeli esmakordset avamist. Säilitamistingimused: toatemperatuuril, soovitavalt otsese päikese eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

Ühikuhind: 166.30 EUR/L

Be the first to review “Kurgu- ja ninasprei Tsilk Värska mineraalveega 30ml”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Kurgu- ja ninasprei Tsilk Värska mineraalveega 30ml

4.99 

Lisa korvi