Toodetud merevee mikrovetikatest nimega Schizochytrium sp ja mis on rikas oomega 3 rasvahapete EPA ja DHA poolest.  Merevetikatest saadud oomega 3 on ideaalne veganitele, taimetoitlastele ja neile, kes ei söö regulaarselt rasvarikkaid kalu.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB 4 kapslit

Oomega-3 rasvhapped   2000 mg

millest DHA    600 mg

millest EPA   300 mg

VEGAN OOMEX taimne oomega-3

on kasulike rasvhapete EPA ja DHA allikas. Rasvhapped EPA ja DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele, DHA aitab lisaks  säilitada normaalset ajutalitlust ning hoida normaalset nägemist.

Oomega 3 on üks erilisemaid polüküllastamata ja vajalikumaid rasvu, mida keha ise ei saa toota ja mis tuleb saada koos toiduga. Meie keha koosneb umbes 3 miljardist rakust, mis kõik vajavad normaalseks toimimiseks tasakaalustatud rasvhappeid. Kõige enam vajab kavliteetseid rasvhappeid e. rasvu meie aju ja rakukestad.

Oomega 3 ja oomega 6 rasvhapped on iga meie rakumembraami koostisosaks ja mille suhe peaks kehas olema ideealkujul 1:1, aksepteeritavaks maksimaalselseks tasemeks peetakse veel 5:1-suhet oomega 6 kasuks. Liiga kõrge oomega 6 tase soodustab aga terviseprobleeme ja kroonilise põletiku teket. Põhja-Euroopas on see suhe 12:1-le, Euroopas 15:1-le ja Ameerikas 25:1-le. Tarbides kvaliteetset oomega -3 rikast kalaõli saab seda suhet hoida optimaalsena.

Oomega 3 rasvad  on tuntud oma postiivse toime poolest südame-versoonkonnale, liigestele, immuunsusele, aju funktsioneerimisele, mälule, naha ja juuste kvaliteedile, nägemisele ja kogu organismi arengule.

Ecoshi taimne oomega 3 rikas Vegan Oomex:

  • aitab kaasa normaalsele südametalitusele
  • aitab säilitada normaalset ajutalitlust
  • aitab hoida normaalset nägemist

Ecoshi taimne Vegan Oomex on toodetud merevee mikrovetikatest nimega Schizochytrium sp, mis on rikas oomega 3 rasvahapete EPA ja DHA poolest. Need mikrovetikad on kasvatatud kontrollitud keskkonnas, mis välistab ookeani saastumisohu.   Merevetikatest saadud oomega 3 on ideaalne veganitele, taimetoitlastele ja neile, kes ei söö regulaarselt rasvarikkaid kalu.

Rääsumisest hoiavad ja stabiilsuse tagavad tootes antioksüdandid nagu E-vitamiin ehk tokoferoolide segu, vitamiin C askorbüül palmitaadina ning rosmariini ekstrakt.

KOOSTISOSAD: Mikrovetikas (Schizochytrium sp.); antioksüdandid säilitajana: askorbüül palmitaat, naturaalsete tokoferoolide segu; lõhna- ja maitseaine: rosmariini (Salvia rosmarinus) ekstrakt; taimne kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE:  4 kapslit päevas koos toiduga või vastavalt terapeudi/arsti soovitusele.  Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg EPA-d ja DHA-d. Verd vedeldavate ja teiste ravimite kasutamise korral konsulteerida arsti või vastava ala terapeudiga. Kaks nädalat enne operatsiooni ja sünnitust õli mitte tarvitada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50g

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid

Be the first to review “Ecosh VEGAN OOMEX – taimne oomega-3 90 kapslit”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Ecosh VEGAN OOMEX – taimne oomega-3 90 kapslit

35.00