Destination Pu-Erh tee, pressitud “linnupesad” 100g

15.20 

Laost otsas

Destinationi Pu-Erh tee on sertifitseeritud Fair Trade mahetoode.

Nn “linnupesadeks” pressitud Pu Erh tee fermenteerumine jätkub ja läheb aastatega paremaks nagu vein. Eriti eksklusiivsed on 50 aastat ja vanemad “linnupesad” ehk poolikud kuulid. Võib kasutada 1 liitri kohta ka pool kuulikest, kui just pole ravi eesmärgil.

Ühikuhind: 112.90 EUR/kg

———————

Vanas Hiinas kasutati ja hinnati Pu-Erh teesid just nende tervendavate omaduste tõttu. Tavaliselt joodi Pu-Erh teed söömise ajal või pärast söömist (eriti rasvase toidu korral), kuna sellel teel on võime alandada kolesterooli ja korrastada seedimist.

Pu-Erh soodustab kõhnumist, mida tõestavad 1990. aastal prantsuse meditsiinilis-teadusliku assotsiatsiooni ARMA poolt läbi viidud uuringud. Nendes testides uurisid teadlased Pu-Erh tee regulaarse tarvitamise mõju ülekaalulistele patsientidele. Tulemused olid hämmastavad – need patsiendid kaotasid oma kehakaalust 4-7 kg ühe, 5-10 kg kahe ja kuni 12 kg kolme kuu jooksul, mil nad tarvitasid Pu-Erh teed, samal ajal vähenes nende talje 10-31 cm võrra! Pärast nende uurimistulemuste avaldamist hakati Pu-Erh teed üha sagedamini kasutama ühe komponendina, sageli ka põhikomponendina, mitmesugustes kaalulangetamise dieetides ja programmides.

Pu-Erh teed nimetatakse “nooruse, ilu ja tervise teeks”, “kosmetoloogiliseks teeks” ja “elu pikendavaks teeks ”. Tee on väga populaarne Jaapanis, jaapanlased on aga tuntud oma ülinõudlikkuse poolest toiduainete ja jookide kvaliteedi suhtes.

Pu-Erh leevendab efektiivselt alkoholijoobe tagajärgi. Kui teha kangem teetõmmis, siis võib selle abil vabaneda ka kõige ägedamast seedehäirest. Pu-Erh tee pideva tarvitamise tulemusena normaliseerub kehakaal, kaob kõhukinnisus, paraneb naha seisund, toimub organismi “noorenemine”. Pu-Erh tee mõjub soojendavalt ja rahustavalt, sisaldab vähe kofeiini ning seepärast võib seda juua õhtupoolikul.

Be the first to review “Destination Pu-Erh tee, pressitud “linnupesad” 100g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Destination Pu-Erh tee, pressitud "linnupesad" 100g

Destination Pu-Erh tee, pressitud "linnupesad" 100g

15.20