Ayurveda Triphala pulber 200g, öko

8.46 16.92  (-50%)

Laos

Koostisosad pärit mahepõllundusest Indias. Triphala on ayurveda taimne pulber, mis sisaldab kolme erinevat vilja, amalaki õislehik e.india karusmari(Emblica officinalis), siiami terminaalia e. bibhitaki(Terminalia belerica) ja tindipähkel e. haritaki  (Terminalia chebula).

Tähelepanu! Parim enne: 28.01.2023  Tootja väitel ei kaota toode kvaliteedis 6 kuu jooksul pärast parim enne saabumist.

Info allergikutele: võib sisaldada pähklite ja luuviljaliste jääke.

Rahvameditsiinis tuntakse seda elunektari nime all. Iga triphala kolmest komponendist puhastab õrnalt meie keha, eemaldades sealt jäägid, parandades paralleelselt seedimisprotsesse ja kasulike ainete omastamist. Triphala on taimne segu, mida teatakse üle 3500 aasta.

See on suurepärane toonik neerudele, hea lahtisti, tasakaalustavalt noorendav ja tõhus sidusvahend.  India Ayurveda meditsiin usub, et triphala parandab seedimist ning leevendab kõhukinnisust, puhastab ja toniseerib seedetrakti. Puhastab verd ja kogu organismi mürgistest ainetest ning parandab seedimist ja toitainete imendumist. Alandab kõrget vererõhku ja parandab  vereringet.  On tõhus maksahaiguste ja divertikuloosi puhul, tal on röga lahtistavad omadused.  Erakordselt tõhus haavandilise koliidi ja soole ärritussündroomi korral. Võimsa põletiku- ja viirusevastaste toimega, ergutab peristaltikat ja sapieritust. Reguleerib veres hemoglobiini teket. Eemaldab pikaajalise stressi varjatud tagajärjed. Aitab langetada ülekaalu, kasutatakse nahahaiguste puhul
Lisaks usutakse, et triphala on abiks ka diabeetikutele ja silmahaigetele.

Neutraliseerib ogavalkusid ja grafeenoksiidi.

Kasutamine: 1-1.5 tl päevas segatuna tee või veega.

Be the first to review “Ayurveda Triphala pulber 200g, öko”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Ayurveda Triphala pulber 200g, öko

8.46 16.92  (-50%)

Lisa korvi