Lambanahad

/Lambanahad

Lambanahad

Lambanahkade parkimiseks on põhiliselt kolm erinevat meetodit:

Taimpark meetodi puhul kasutatakse peamiselt troopilise akaatsia koort ja säsi. Need nahad on punaka tooniga ja neid saab 2-3 korda ettevaatlikult pesta.

Alumiiniumsoola, alauniga parkimise puhul ei ole nahad pestavad. Nahk saab pehme ja omandab oma loomuliku valge värvi. Seetõttu nimetatakse seda parkimist ka valgepargiks.

Just lastele mõeldud lambatalle nahkade parkimisel kasutatav meditsiiniline ehk relugaanparkimise meetod on kõige levinum. Parkimisel kasutatakse glutaraaldehüüdi, mis lambanaha valkudega nii tihedalt kinnistub, et sealt enam ei eraldu. Ta pole ka lastele ohtlik. Kergelt kollase tooniga nahad on pestavad pesumasinas ja seetõttu eelistatud just lastevanemate hulgas.

Lambanahk on kõrge niiskuseimavusega, annab lapsele turvatunde ja pesasoojuse. Asendamatu lapsevankris, kärus või kelgu peal. Pehme meriino lambakarvaga. Enesepuhastusvõimega ja pestav, juhul kui relugaarnpargitud..

Hooldus: 30C käsipesu Heitmann karusnaha puhastusvahendiga, kuivamise ajaks panna venituse alla, kuivatada õhu käes, mitte asetada radiaatori või päikese kätte. Pärast kuivamist harjata karusnaha harjaga kohevaks.

Saksa ajakiri “Öko Test” testib regulaarselt, iga aasta, lastele mõeldud lambanahkasid ja viimastel aastatel on kvaliteet tunduvalt paranenud. Aastal 2004 saavutasid kõik testis osalenud 20 nahka hinde “väga hea”. Meie pakutavad lambanahad kuulusid sinna juurde.

Lambanahad lastele

Lambanahast tooted

2017-01-10T16:25:18+00:00